TerminaatorFoto: Robin Roots
Toimetas Terttu Jazepov 19. juuni 2018 13:10
Pühajärve Jaanitulel sajab tänavu lund, sest Eesti ühe armastatuima rokkbändi Terminaator etteastet saadab hittloo “Juulikuu lumi” ajal minutipikkune lumesadu.

Lumesajuga aga kontserdi eriefektid ei piirdu. Terminaatori live’i ajal on oodata vägevat pürosõud, kust ei puudu mängukarud, tulekardinad, leegid ja sädemed. Bändi eriefektide nimekiri on üks Pühajärve Jaanitule põhjalikumaid.

Terminaator astub võimsa sõuga Pühajärve Jaanitule lavale 23. juunil. Lisaks esinevad Kerli, Tungevaag & Raaban, Smilers, Karl-Erik Taukar, Shanon, Koit Toome, Traffic, Daniel Levi, Ott Lepland ja Lemon Fight. Example’i ehk Elliot John Gleave’i esituses saab kuulata maailmakuulsaid hitte nagu “Kickstarts”, “All The Wrong Places”, “Changed The Way You Kiss Me” ja koostöös Calvin Harrisega loodud “We'll Be Coming Back”.

Paralleelselt pealaval toimuvaga leiab rannalaval aset vabariigi andekaimate riimiseadjate paraad. Oma talenti näitavad 5Miinust, Genka ja Paul Oja live-bändiga, Arop, Wateva ning Tigran & Naan.

Lisaks heale muusikale, suvisele meeleolule ja armastatud staaridele on Pühajärvel võimalik end proovile panna traditsioonilistes jaanipäevamängudes, sooritada looduskauni Pühajärve kohal benji-hüppeid ning lõbutseda lugematutel atraktsioonidel. Majutuseks on Otepääl rohkem kui 2000 hotellikohta. Festivalialal on avatud unikaalse asukohaga, maalilise pühajärve kaldal asuv telklaager.

Pühajärve Jaanituli 2018 piletid on müügil aadressil www.jaanituli.ee.