Will FerrellFoto: AFP/Scanpix
Toimetas Terttu Jazepov 19. juuni 2018 10:48
Tänavusel Eurovisioni lauluvõistlusel võis teiste seas ringi liikumas näha ka maailmakuulsat näitlejat Will Ferrelli. Nüüd on selge, et mees käis seal põhjusega – Ferrell mängib peaosa filmis "Eurovision".

Netflixi muusikalise komöödia stsenaariumi autoriteks on koomik ise ning "Saturday Night Live'ist" tuttav Andrew Steele, vahendab Deadline.

Esilinastuse aega ega näitlejaid veel avalikustatud ei ole.

Ka Eesti delegatsioonil õnnestus Will Ferrelli Eurovisioni sinisel vaibal oma silmaga näha. "Leppisin Will Ferrelliga ühe asja kokku. Pärast ütlen," kirjutas Mart Normet oma Facebooki lehele postitatud pildi juurde.

Eesti eurodelegatsioon ja Will Ferrell Foto: Mart Normet

Rootsi esindaja Benjamin Ingrosso kohtas Ferrelli lava taga. "Läksin otse tema juurde ja ütlesin, et ma olen suur fänn. Kõige esimesena ütlesin, et ma olen rootslane, et tal tekiks äratundmine," rääkis Benjamin Aftonbladetile. Will Ferrelli naine on rootslanna. "Rääkisime seal natuke juttu ja ta ütles, et tuleb ja vaatab mind laval," rääkis Benjamin ja nii oligi. Ferrell vaatas esireast tervet tema esinemist. "Ta ütles, et mu esitus nägi lõbus välja ning talle meeldis minu muusikavideo," rääkis Benjamin Aftonbladetile.

Muidugi palus Benjamin ka, kas ta võib Williga pilti teha, ning mees vastas selle peale, et oleks sedasama küsinud. 

On teada, et Ferrell on suur Eurovisioni fänn ning on võistlust ka varem vaatamas käinud - näiteks 2014. aastal Kopenhaagenis.

Prantsuse veebilehele 20minutes.fr antud intervjuus tunnistas filmistaar, et temast sai fänn 20 aastat tagasi. "Mu naine on rootslanna ja ja käisime Rootsis tema nõol külas, kes ütles ühel õhtul, et vaatame nüüd Eurovisioni. Mul polnud aimugi, mis see on. Siis peeti võistlus Jeruusalemmas ja Rootsi laulja Charlotte Nilsson võitis. Sellest ajast olen ma seda võistlust vaadanud. Minu arvates on see huvitav, tihti ekstsentriline ja originaalne."