Inimesed

Sissi Nylia Benita: minu jaoks hakkas elu nüüd uuesti pihta, sain järje peale tagasi (240)

Keit Paju, 16. juuni 2018 00:01
Foto: Martin Ahven

„Superstaarisaate ajal avastasin, et mulle väga meeldib eraldi elu, sel perioodil korraldasin oma elu täielikult ise. See nii meeldis mulle! Viimsisse metsa vahele pere juurde tagasi elama minek oli veidikene isegi raske. Minu kodu oli mulle võõraks muutunud. Ju see ongi märk, et aeg on hakata oma elu elama,” tunnistab peaaegu superstaariks saanud Sissi Nylia Benita (19) paar nädalat pärast talendisaate lõppu. Superstaaritiitel tema omaks ei saanud, kuid see Sissit ei heiduta, tema arvates läksid asjad täpselt nii, nagu minema pidid. Teda ootab, nagu võitjat Uudo Seppa, ju edukas lauljakarjäär, mis juba praegu täistuuridel käima on läinud.

Sissiga kohtudes on kohati isegi võõrastav, et nii noor inimene on niivõrd küps ja täiskasvanulik. Jalutame Tallinna vanalinnas. Tunnen huvi, kas ta saab nüüd, pärast superstaarisaadet, tänaval kõndides palju tähelepanu ja uudishimulikke pilke. „Jah, muidugi. See on kohati päris hull juba. Muidugi sain ma enne ka neid pilke, selle pärast, et ma pooleldi tumedanahaline olen, aga nüüd on need pilgud kahekordistunud,” naerab ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

01.09.2018
LEMMIKÕPETAJA | Sissi Nylia Benita: arutasime muusikaõpetajaga palju maailma asju ja minu tulevikku
30.07.2018
Sissi Nylia Benita leidis armastuse juba 16-aastasena: kui leiad kellegi, kes sind tasakaalustab, siis hoia temast kinni!
27.07.2018
Sissi Nylia Benita oma haigusest: valuhood lähevad vahel nii hulluks kätte, et võin pildi tasku panna
17.07.2018
Noored ja armunud! Sissi Nylia Benita jagab armsat ühispilti kallimaga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee