Saund

Jüri Pootsmannile heidetakse Eurovisionil põrumist ette isegi toidupoes (20)

Toimetas Terttu Jazepov, 15. juuni 2018 14:27
Jüri PootsmannFoto: Teet Malsroos
Täna külastas Raadio 2 "Suvehommikut" laulja Jüri Pootsmann, kes rääkis oma Eurovisioni kogemusest ning inimestest, kes talle siiani lauluvõistlusel põrumist meelde tuletavad.

Jüri sõnab, et väikses Eestis on kuulsus kui Ameerika mäed. "Kui Eurovisionil läheb hästi, siis oled suur staar, kui läheb kehvasti, siis on vahepeal lihtsalt teised jutud," sõnab Pootsmann, kes esindas Eestit 2016. aasta Eurovisionil ning sai nii esimeses poolfinaalis kui ka üldjärjestuses viimase koha. 

"Eile olin vanalinna Rimis ja mulle tuli vastu ossilaadne meesterahvas. Karjus juba kaugelt üle terve poe mu nime, kuni ma sain aru, kellega nüüd tegu on. Nägin, et ta salaja filmis ka, tuli, õlad käisid vasakule ja paremale. Ma küsisin "Miks sa mind filmid?" ja ta vastas "Kes sind tahaks filmida, sa said ju Eurovisionil viimase koha."," räägib Pootsmann. 

Jüri tõdeb, et selliseid asju juhtub ja tuleb pea püsti hoida. "Alati saab ju järgmine aasta paremini. Ma vähemalt sain Eurovisionil ära käia ja suurt lava kogeda."

Samal teemal

06.09.2018
Jüri Pootsmann: kõiki lapsi on mingil määral kiusatud
03.06.2018
TV3 VIDEO | Jüri Pootsmann ja Elina Born ennustavad: kes võidab tänase superstaarisaate?
23.06.2016
ÕHTULEHE VIDEO | Jüri Pootsmann Eurovisionile tagasi vaadates: kahe nädala parim hetk oli kolm minutit laval
16.05.2016
Jüri Pootsmann Eurovisioni poolfinaali viimasest kohast: ma ei ole kurb