Tele

„Eesti mängu“ uus assistent Britt Kõrsmaa: liigset tähelepanu ma ei karda, sest inimesed mind tänaval ära tundma ei hakka (12)

Keit Paju, 12. juuni 2018 12:52
"Eesti mängu" uus assistent Britt Kõrsmaa saate võtetelFoto: Kairit Leibold/ ERR

Suvise ülipopulaarse telemängu „Eesti mäng“ kaheksas hooaeg jõuab juulist televaatjateni, kuid seekord on mäng teistsugune. Vaatajatele tuttav, saatejuht Gaute Kivistiku assistent Jaana Heeringson on kohe-kohe emaks saamas ning teda asendab nüüd tantsija Britt Kõrsmaa. Liigset tähelepanu ei karda, sest produtsendid ütlesid, et mul on saates nii spetsiifiline meik, soeng ja kostüüm, et tõenäoliselt inimesed ei hakka mind tänaval ära tundma,“ naerab ta.

Kõrsmaa sattus Heeringsoni asendajaks tänu sellele, et on „Eesti mängu“ produtsentide Maarek Toompere ja Tarmo Kiviväliga varasemalt koostööd teinud. „Saates "Suur Komöödiaõhtu" olen viimased kaks hooaega kaasa löönud koreograafina. Nii et produtsendid ise teadsid mind ja pakkusid mulle,“ ütleb neiu. „See pakkumine tundus eelneva esinemiskogemuse taustal uue põneva väljakutsena. Teletöö on valdkond, mille vastu olen ka varasemalt huvi tundnud,“ lisab ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19.08.2019
PÕNEV! Sel nädalal selgub „Eesti mängu“ üheksas võitja!
16.08.2019
„Eesti mängu“ assistent Britt Kõrsmaa: tahtsin varem olla õnnetu, kuid nüüdseks olen iga päevaga aina rohkem õnnelikum
15.11.2018
Emakeeleõpetuse sõber 2018 Gaute Kivistik: huumor on nagu pärmiseen: ta on igal pool meie ümber
30.08.2018
FOTOD | „Eesti mängu“ uus tšempion Villu Kangur: enamuse oma preemiast olen juba ära kasutanud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee