Saund

Baltic Sun festivali esinejate hulka lisandusid Erki Pärnoja, NOËP ja Anne Veski 

Toimetas Terttu Jazepov, 8. juuni 2018, 14:01
Anne VeskiFoto: Baltic Sun festival
18. juulil toimub Narva linnuses Baltic Sun festivali suurejooneline galakontsert, mille esimese osa toob kunstiline juht, maailmakuulus dirigent Kristjan Järvi kokku Eesti säravamaid popi, elektroonika, roki ja klassikaliste hoovuste muusikuid.

NOËP, Erki Pärnoja, keelpillikvartett Prezioso ja DJ Sander Mölder astuvad Narva linnuse lavale gala esimeses osas. Teises osas tuleb lavale ka legendaarne Anne Veski, kes esitab oma kustumatuid hitte. 

Samal teemal

“Oleme pikalt mõelnud, kuidas anda Baltic Sun festivalile võimas avapauk, ja otsustasime, et juba esimese päeva galakontsert peab sisaldama Eesti muusika erinevate stiilide läbilõiget. Kvaliteetse muusika maailmas ei ole head ega halba stiili – igaühes on oma säravad tähed. Meil on hea meel, et festivali publik saab nautida tippude esinemist kohe esimesel päeval. Meil on au teha koostööd legendaarse Eesti dirigendi Kristjan Järviga, kes mitte ainult ei esine meie festivalil oma orkestriga, vaid hoolitseb kunstilise juhina ka avapäeva galakontserdi eest,” ütleb Baltic Sun festivali korraldaja Oleg Pissarenko.

“Narva kui tulevikule suunatud, mitmekesine ja erinevate kultuuride ristmikul asuv linn sümboliseerib paljus osas Eesti muusikat. Mul on hea meel tuua Baltic Sun festivali lavale Eesti tippartistide kvintessentsi just selles vapustavas linnas, millest on saamas uus Eestimaa hitt,” kommenteerib Kristjan Järvi.

18.-21. juulini Narva linnuse hoovis ja vanalinnas toimuv uus rahvusvaheline muusikafestival Baltic Sun toob suvisesse Narva linna Eesti ja välismaa artistide paremiku. Publikut rõõmustavad teiste seas sellised artistid nagu Alexander Rybak Norrast, Erja Lyytinen Soomest, ansambel The Crossroadz Venemaalt, Vaiko Eplik & Eliit, Radar & Koit Toome ning Curly Strings Eestist ja paljud teised. Esinejate nimekiri täieneb jätkuvalt ning muusikasõpru ootavad mitmed suured üllatused.

Värviline linnaprogramm avab Narva vaatamisväärsusi ning pakub muu hulgas ainulaadset võimalust sõita džässijahiga piki Narva jõge mereäärsesse Narva-Jõesuusse. Kogu festivali vältel toimub Narva tänavatel, promenaadil ja parkides palju põnevat näitustest tantsuetteasteteni ja ühepäevakohvikutest laste mängupesadeni.

Esimene Baltic Sun festival on sünnipäevakink Eestile 100. juubeli puhul ja toimub EV100 pidustuste raames. Piletid on saadaval Piletilevis.

Rohkem infot leiate kodulehelt.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee