Inimesed

SEKSIEKSPERT EPP KÄRSIN: mul on end armukeseks pakkuvatest pervertidest kõrini (237)

Dannar Leitmaa, 7. juuni 2018 18:44
RAHVAVALGUSTAJA: „Mul käivad koolitusel inimesed vanuses 14–75 aastat. Vanemad härrad lähevad pisarsilmi ära ja ütlevad, et miks neile 50 aastat tagasi sellest ei räägitud,“ räägib seksikoolitaja Epp Kärsin.Foto: Rein Leib
Epp Kärsin nägi kolme aasta eest palavikus olles nägemust lauatäiest dildodest. Nüüd käivad tuhanded tema juures armuõpet saamas. Naised õpivad seda sellise hooga, et kasutusel on neljas komplekt dildosid – eelmistelt lõid entusiastlikud naised munad küljest. Iga päev peab Kärsin eemale peletame armunäljas härrasmehi, teiste hulgas tšakraavaja Igor Mangi, aga vastama ka paduusklike vihasõnumitele.

Esialgu võeti Kärsinit kergelt koomilise järjekordse „seksiõpetajana“, keda viimaste aastate jooksul on ilmunud kui seeni pärast vihma. Esmalt sõbrannadele armunippe õpetanud kleenuke naine õpetab praegu nii mehi kui ka naisi. Mehi kuulub gruppi 10, naisi korraga 24 – seda seepärast, et mehed vajavad rohkem tähelepanu. Kärsini jutust käivad pidevalt läbi viimaste aastate moesõnad lingam ja yoni. Neid sõnu kasutavad paljud hiilgavate tiitlitega inimesed, kes lubavad eestlaste elukvaliteeti hüppeliselt tõsta. Tõsi, Kärsin toob välja ühe olulise erinevuse – tema ainult koolitab ja paljude potentsiaalsete klientide kurvastuseks temalt isiklikku õnneliku lõpuga „raviseanssi“ tellida ei saa. Praegu on Kärsin jõudnud nii kaugele, et jagab oma mõtteid juba koolides ja riigikogus.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

04.06.2018
Seksikoolitaja Epp Kärsin kaotas süütuse juba 13-aastaselt
17.05.2018
Lingam-massaaži eestkõneleja loodab koolides seksuaalharidust reformida
04.05.2018
Armukunstide jumalanna Epp Kärsin: et mees pingetest välja tõmmata, peab naine olema kerges voolamises