Inimesed

SEKSIEKSPERT EPP KÄRSIN: mul on end armukeseks pakkuvatest pervertidest kõrini (237)

Dannar Leitmaa, 7. juuni 2018, 18:44
RAHVAVALGUSTAJA: „Mul käivad koolitusel inimesed vanuses 14–75 aastat. Vanemad härrad lähevad pisarsilmi ära ja ütlevad, et miks neile 50 aastat tagasi sellest ei räägitud,“ räägib seksikoolitaja Epp Kärsin.Foto: Rein Leib
Epp Kärsin nägi kolme aasta eest palavikus olles nägemust lauatäiest dildodest. Nüüd käivad tuhanded tema juures armuõpet saamas. Naised õpivad seda sellise hooga, et kasutusel on neljas komplekt dildosid – eelmistelt lõid entusiastlikud naised munad küljest. Iga päev peab Kärsin eemale peletame armunäljas härrasmehi, teiste hulgas tšakraavaja Igor Mangi, aga vastama ka paduusklike vihasõnumitele.

Esialgu võeti Kärsinit kergelt koomilise järjekordse „seksiõpetajana“, keda viimaste aastate jooksul on ilmunud kui seeni pärast vihma. Esmalt sõbrannadele armunippe õpetanud kleenuke naine õpetab praegu nii mehi kui ka naisi. Mehi kuulub gruppi 10, naisi korraga 24 – seda seepärast, et mehed vajavad rohkem tähelepanu. Kärsini jutust käivad pidevalt läbi viimaste aastate moesõnad lingam ja yoni. Neid sõnu kasutavad paljud hiilgavate tiitlitega inimesed, kes lubavad eestlaste elukvaliteeti hüppeliselt tõsta. Tõsi, Kärsin toob välja ühe olulise erinevuse – tema ainult koolitab ja paljude potentsiaalsete klientide kurvastuseks temalt isiklikku õnneliku lõpuga „raviseanssi“ tellida ei saa. Praegu on Kärsin jõudnud nii kaugele, et jagab oma mõtteid juba koolides ja riigikogus.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

4. juuni 2018, 20:47
Seksikoolitaja Epp Kärsin kaotas süütuse juba 13-aastaselt
17. mai 2018, 15:11
Lingam-massaaži eestkõneleja loodab koolides seksuaalharidust reformida
4. mai 2018, 09:46
Armukunstide jumalanna Epp Kärsin: et mees pingetest välja tõmmata, peab naine olema kerges voolamises

237 KOMMENTAARI

t
täiesti haige rahvas 2. november 2018, 20:38
KAS TE TEETE NALJA? Kas Te teate, kui palju abielusid on Epp päästnud...kaitsnud lapsi eraldi elavate vanemate ohu eest? Teie nimetate teda mitte ke...
(loe edasi)
K
:( 10. juuni 2018, 21:31
Kuna ta Mangi nime välja lehes tõi ja nimetas perverdiks siis pole ta targem samasugune pervert . Ma annaks selle eide kohtusse laimamise eest koos lehega :) enne tõestage siis kirjutage .
Loe kõiki (237)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee