Ohtuleht.ee 7. juuni 2018 16:40
Lady Gaga mängufilmidebüüt "A Star Is Born" ("Täht on sündinud") on jõudnud treileri avaldamiseni. 

Telesarjaga "American Horror Story: Hotel" parima naisnäitleja Kuldgloobuse pälvinud Gaga kehastab filmis algajat lauljannat Allyt filmis, mida on Hollywoodis korduvalt ekraanile toodud. 1976. aasta versioonis mängisid peaosades Barbra Streisand ja Kris Kristofferson. 

Sedapuhku on draamatilise armuloo lavastanud "Pohmaka" täht Bradley Cooper, kes mängib ise meespeaosalist, läbipõlenud muusikut Jackson Maine'i.  Film jõuab linale oktoobris. 

Gaga fännid ning ka mitmed meelelahutusmaailma staarid on elevil: treilerist on vaimustatud nii Katy Perry kui ka "Glee" täht Lea Michele. 

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

JoppEduardo 7. juuni 2018 17:52
_ http://entsyklopeedia.ee/artikkel/treiler2_ treiler, suurte ja raskete esemete vedamiseks kasutatav haagis.
_ http://entsyklopeedia.ee/artikkel/triller1_ triller, muusikas meloodiakaunistus: meloodiaheli ja selle ülemise abiheli kiire vaheldumine.
_ https://et.wikipedia.org/wiki/Thriller_ Thriller on filmi- ja kirjandusžanr. Sel on mitmeid alamžanre (psühholoogiline thriller, poliitiline thriller jts).
Erinevus põnevike ja thriller'ite vahel tuleneb teoste sündmuste vormist ja stiilist. Kuigi mõlemad keskenduvad pinge ja põnevuse loomisele ning selle pidevalt üleval hoidmisele, jääb põnevikus sündmuste tempo väljapeetuks ja pinge kasvab aegamööda, thrilleris kulgeb lugu seevastu kiirelt ja intensiivselt. Lisaks vürtsitakse sündmustikku ohtralt vägivalla ja seksiga, mis põneviku puhul jääb sündsuse piiridesse
asdf 7. juuni 2018 17:14
Kust otsast see debüüt on??? Ta on ju varemgi filmides näidelnud.

SISUTURUNDUS