Saund

Tommy Cashi tüdruksõbrast mänedžer loobub ametist 

Toimetas Terttu Jazepov, 7. juuni 2018 16:42
Anna-Lisa HimmaFoto: Erakogu
Tommy Cash annab teada, et pärast pikka koostööd mänedžer Anna-Lisa Himmaga annab viimane rolli üle mantlipärijale ning keskendub edaspidi muusiku loomingulisele poolele. Anna-Lisa Himma alustas Tommy Cashi mänedžeerimist 2014. aastal ning pälvis tänavu Eesti fonogrammitootjate ühingu korraldatud Eesti muusikaettevõtluse auhindade galal aasta mänedžeri tiitli.

“Me alustasime projekti koos ja läbi nende aastate oleme kahekesi täitnud mitte lihtsalt artisti ja mänedžeri rolle, vaid oleme kõik ise teinud - alates videote monteerimisest lõpetades rahvusvahelise broneerimisega,” kommenteerib Himma varasemat nelja aasta pikkust koostööd. “Me ehitasime kõik kahekesi nullist üles ja täitsime just neid rolle, mida konkreetsetel ajahetkedel täita oli tarvis.”

Samal teemal

Himma lisab, et Tommy Cashi korralduslikest telgitagustest ta päris ei eemaldu. “Jään siiski veel paljudes teemades otsustavasse rolli ning kuskile ära ei kao. Jätkan täpselt samamoodi nagu siiani ning keskendun rohkem loomingulisele poolele. Minu eesmärk ei ole kunagi olnud saada mänedžeriks, minu inimtüüp ei ole selle töö jaoks ka eriti sobiv. Jätkan igapäevaselt loomingulise poolega, milleks on peamiselt videod ja esteetika.”

Kes saab Anna-Lisa Himma mantlipärijaks? Seda Himma paljastada ei soovi. “Tommy igapäevase asjaajamise, graafikute tegemise ja pisiasjade korraldamise võtab üle inimene Londonist. Ta tutvustab end ise, kui tunneb, et tahab seda teha,” kommenteerib ta.

Anna-Lisa Himma viimaseks suurprojektiks Tommy Cashi mänedžerina on räppari sellesuvine ainuke soolokontsert Pirita kloostri varemetes, mis leiab aset juba 8. juunil. Lisaks Tommy Cashile astuvad ajaloolises kontsertkohas üles ka legendaarse Londoni plaadifirma PC Musicu asutaja ja produtsent A.G. Cook, plaadifirma üks artistidest felicita ning Marta Vaarik alias Blonde Trickster.

Samal teemal

17.07.2018
Tommy Cash: sain 7. klassis aru, kui mõttetu kool on
09.07.2018
FOTOD | KOLI SISSE! Marta Vaarik üürib välja enda poissmehekorteri
09.05.2018
GALERII | Tommy Cash andis Pirita kloostris väljamüüdud kontserdi
06.05.2018
Tommy Cashi kontserdil astub üles legendaarse plaadifirma boss A.G. Cook