Üritused

Sissi Nylia Benita: sain ennast pärast staarisaate superfinaali lõpuks välja magada (7)

Liisa Mugra, 7. juuni 2018 13:18
Sissi Nylia Benita, Uudo SeppFoto: Alar Truu
Superstaarisaates kõrge teise koha saavutanud Sissi Nylia Benita räägib, et tema esimene päev pärast finaali möödus nagu udu sees: lauljatar püüdis aru saada, mis õigupoolest juhtunud oli.

"Sain ennast lõpuks välja magada, ilma et oleks ärganud mitu korda öösel üles, kartes, et magan sisse,“ naerab Sissi. "Käisin Universalis koosolekul ja panime mu lähituleviku natuke rohkem paika," räägib ta. 

Sissi sõnab, et saade sai väga äkki läbi ja pingelangus oli nii suur, et hääl läks ära. "Täiega imelik tunne, nagu kõik oleks hakanud aeglasemalt liikuma. Aga ma ei muudaks midagi - hea ja rõõmus tunne on," kinnitab staarisaate superfinalist. 

Sissi Nylia Benita, Uudo Sepp Foto: Alar Truu

"Minu esimene soov on hakata laule kirjutama ja suvised esinemised paika saada. Pakkumisi on tulnud juba palju. Nüüd üritangi navigeerida nii, et ma kohe alguses läbi ei põleks. Samas üritan muusika kõrvalt aega leida ka kunstile ja sõpradele.“

Samal teemal

01.09.2018
LEMMIKÕPETAJA | Sissi Nylia Benita: arutasime muusikaõpetajaga palju maailma asju ja minu tulevikku
30.07.2018
Sissi Nylia Benita leidis armastuse juba 16-aastasena: kui leiad kellegi, kes sind tasakaalustab, siis hoia temast kinni!
27.07.2018
Sissi Nylia Benita oma haigusest: valuhood lähevad vahel nii hulluks kätte, et võin pildi tasku panna
17.07.2018
Noored ja armunud! Sissi Nylia Benita jagab armsat ühispilti kallimaga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee