Inimesed

Robin Juhkentalist sai meemimeister: mõnda pilapilti on vaadanud lausa 30 000 inimest 

Toimetas Terttu Jazepov, 7. juuni 2018, 12:42
Robin JuhkentalFoto: LAURA OKS
"Umbes aasta tagasi hakkasime siseringis – mina, Jaan Pehk, Eplik ja Chalice – üksteisele [meeme] saatma. Aga mingi hetk võttis julguse saavutamine aega, enda nime alt ei tahtnud neid üles panna," räägib Robin Juhkental "Terevisioonis", kuidas temast meemimeister sai.

Meem võib Robini sõnul olla lihtsalt foto või pilt, millel on juures ka kommentaar. "See võib olla sotsiaalne ja poliitiline. Savisaar ja EKRE on minu jaoks ikkagi inspiratsioon," lisab ta.

Poliitilisi meeme on Juhkentalil palju. "Eelmisel aastal tuli paari kuuga korraga palju skandaale välja ja elu muutus. Praegu olen natukene näljas olnud, ma ootan järgmist pauku."

Pilapildid valmivad Robinil ruttu. "Ideest teostuseni on kolm minutit. Punnitamine ei tööta, tuleb kohe või ei tule üldse," lausub Juhkental.

"Viimase aasta jooksul olen Instagrami pannud ligi 300 meemi, aga eks neid halbu on ka päris palju." Mõnda Robini meemi on vaadatud lausa 30 000 korda. 

"Võib-olla kõige küpsem asi ei ole, millega tegeleda," arvab Juhkental. 

Nii tema kui sõprade Pehki, Chalice'i jt meeme saab näha sel nädalavahetusel toimuval huumorifestivalil Luige Nokk.

Samal teemal

13. juuni 2019, 10:39
Robin Juhkental hakkab raadios saadet juhtima: kui huvi oleks vaid rahanumbrit taga ajada, siis valiks muud maastikud ja tegevusalad
11. juuni 2018, 00:01
Doktor Vassiljev huumorifestivalil Luige Nokk: kas lapsed üldse tulevad seksist, vaat see on küsimus!
11. mai 2018, 12:55
Naerutšakrad, avanege! Igor Mang on andnud tööd meemimeistrile Robin Juhkentalile

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee