Inimesed

HELENI BEEBIBLOGI | Kartsin, et sünnitusvalu on selline, nagu keegi oleks tankiga üle sõitnud, kuid tegelikult polnud nii hull. Ma tegin selle ära! (43)

Helen Kõpp, 7. juuni 2018 11:59
Beebiga haiglas

„Jess, see on tehtud, läbi!“ mõtlesin ma pärast sünnitust, kui beebi oli minu kätele antud. Ma kartsin, et sünnitus on nii valus, nagu keegi sõidaks tankiga üle, aga tegelikkuses oli tegu pigem justkui menstruatsioonivaludega.

Reedel, 1. juunil, tundsin, nagu veed oleksid ära tulnud. Kuna mul polnud seda kunagi varem juhtunud, ei teadnud ma täpselt, kas see nii ka on. Teadsin perekooli loengutest, et kohe ei pea haiglasse tormama ja aega on 4-8 tundi, seega käisin kohvikus, ütlesin perele, et söön ja vaatan oma haiglakoti üle.

6 tundi hiljem läksin Ida-Tallinna keskhaiglasse. Nemadki ei saanud aru, kas veed tulid. Arst vaatas mind üle ja ütles, et tundub, et veepõis on kuskilt ülevalt rebenenud ja ütles, et tuleksin järgmisel päeval tagasi, siis hakkavad nad mulle lapse tervise huvides antibiootikume manustama. Läksin koju tagasi ja lootsin, et öösel hakkavad tuhud, kuid ei hakanud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27.10.2018
HELENI BEEBIBLOGI | Tundub, et Carmen on enese füüsilise arendamise osas üsna ükskõikne
13.10.2018
HELENI BEEBIBLOGI | Ületasin ennast ja käisin beebiga loengus. Kartsin, et kõik vaatavad viltu
06.10.2018
HELENI BEEBIBLOGI | Kuidas saavad omavahel läbi beebi ja minu kaks kassi?
29.09.2018
HELENI BEEBIBLOGI | Sotsiaalmeedias mure jagamine päästis mu lapse elu!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee