Inimesed

Miss Raplamaa korraldaja Maris Laev: oleme isegi mõelnud bikiinivooru ära jätmisele! (18)

Keit Paju, 6. juuni 2018 18:02
Maris LaevFoto: erakogu

Miss Raplamaa korraldaja Maris Laev, kes ka ise missivõistlustel osalenud on, arvab, et Miss Ameerika muudatused on igati tervitatavad ja õigustatud. „Olen täiesti kindel, et missivõistlus võidab tänu sellele juurde osalejaid ja populaarsust, sest paraku on nii, et näiteks bikiinivoor ei ole osalejatele just kõige meelsam voor,“ nendib ta.

„Samuti on läbi aegade palju diskuteeritud sõna "ilu" üle ja, et mis on ilus... Ilu tähendus on ühiskonnas läbi aegade palju muutunud ja arvan, et tänu sellele tuleb ka missivalimistel teha läbi uuenduskuurid ja ajaga kaasas käia, et selletaoline võistlus saaks toimuda veel sama kaua kui need on juba toimunud, kui mitte kauem,“ arvab Laev.

Naise arvates ei ole uuendustega missivõistlust ära rikutud, uuendused tulevad tema sõnul alati kasuks ja on värskendavad. „Kui need ei toimi, siis on alati võimalik vana ja toimiva süsteemi juurde tagasi naasta,“ ütleb ta.

Lisaks bikiinivoorule kaotati Miss Ameerika võistlusel ka kohustus kanda õhtukleiti. Võistleja võib žürii ette tulla sellistes rõivastes, nagu ta soovib ja end mugavalt tunneb. Laev tunnistab, et õhtukleidi vooru ära jätmise vajadust ja selle positiivset mõju võistlusele ta täna näha ei oska. „See on läbi aegade olnud ilus ja pidulik voor, millest meie Miss Raplamaa üritusel kindlasti ei loobuks,“ ütleb ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

02.04.2019
GALERII | Need kaunitarid hakkavad nädalavahetusel võistlema 25. Miss Raplamaa tiitli nimel
13.06.2018
VIDEO | Kristiina Heinmets-Aigro: iludusvõistlus on naiste endi valik ja bikiinivoor ei ole kindlasti alandav
06.06.2018
Tiina Jantson bikiinivooru ärajätmisest: tänaval käivad neiud nähtamatu seeliku ja topiga, ehk et juba bikiinides
06.06.2018
Missivõistluste maaletooja Valeri Kirss: bikiinivooru ärajätmise asemel peaks ära keelama rinna- ja näolõikused!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee