Inimesed

Kas tippdisaineri viis enesetapuni abielu purunemine? (28)

Ohtuleht.ee, 7. juuni 2018 00:01
IMELINE EDULUGU: Endisest USA naisteajakirja Mademoiselle moetoimetajast Kate Brosnahanist kujunes maailmakuulus moekunstnik Kate Spade (pildil 2004. aastal), kelle disainitud kotid ja kingad olid naiste silmis ihaldusväärsed. Foto: AP/Scanpix

„See pole sinu süü. Küsi isa käest!“ kirjutas USA tippdisainer Kate Spade enne enesetappu oma 13aastasele tütrele. Tema vanem õde tunnistab, et traagilist lõppu oli oodata – Kate kannatas juba aastaid depressiooni all. Kuid teiste pereliikmete kinnitusel pole see tõsi.

1990. aastatel keskel oma nime kandvate käekottidega ning hiljem teistegi aksessuaaride ja rõivastega maailmakuulsaks saanud Kate Spade'i elutu keha leidis teisipäeva hommikul tema New Yorgi luksuskorteri magamistoast pere majapidajanna. USA ajakirjanduse andmeil oli moekunstnik end punase salliga üles poonud. Surnukeha kõrval oli tema jumalagajätukiri 13aastasele tütrele Frances Beatrixile. „Bea, ma olen sind alati armastanud. See pole sinu süü. Küsi isa käest!“ vahendab Daily Mail.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

08.05.2019
Suri mõjukas moekunstnik Max Azria
03.08.2018
Lady Gaga tätoveeritud zombipoiss võttis endalt elu
22.06.2018
Moelooja Kate Spade'i isa suri vaid loetud tunnid enne tütre matust
07.06.2018
Kate Spade'i mees tunnistab, et nad olid ligi aasta lahus elanud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee