Must HuntFoto: Grete Laus-Evestus
Toimetas Katharina Toomemets 6. juuni 2018 09:10
Napilt kolm kuud tagasi kokku pandud rokkbänd Must Hunt on juba saanud valmis oma esimese kauamängiva. 

Musta Hundi idee on tiksunud juba umbes poolteist aastat, kuid reaalselt sai kokku pandud napilt kolm kuud tagasi. Ansambli koosseisu kuuluvad trummar Marko Atso, kitarristid Brad Jurjens ja Simo Atso, bassist Toomas Pihel ning lauljaks on Ziggy Wildi solistina tuntud Laura Prits.

Ligi kolm kuud kokkumängimist ja stuudiotööd on viinud niikaugele, et 20. juunil näeb ilmavalgust bändi debüütalbum "Ei allu!", mille kõikide lugude – neid tuleb plaadile neliteist – muusika autor on Marko Atso. "Ma tean Musta Hundi puhul täpselt, mida ma teen. Nullist lõpuni välja. Me oleme üks ausa muusika, julge karisma ja sütitava energiaga õige rock-bänd. Esimene kontsert on seljataga ja see bänd on valmis."

Lüürika tuleb aga teistest peadest. Plaadi peaaegu kõikide lugude sõnad on pärit legendaarse poeedi Aapo Ilvese sulest, laulu "Kas sa kuuled" teksti aga kirjutas bändi solist Laura Prits. Just seda lugu võib alates tänasest kuulda nii raadiost kui ka YouTube'ist:

 

20. juunil ilmub CD "Ei allu!" hõbedases digipak-versioonis. Limiteeritud tiraažiga vinüülplaate on oodata suve teises pooles.

Musta Hunti on algaval suvel võimalik näha-kuulda neis paigus:
20. juunil – Raadio Elmar Live
30. juunil – Suur Võidusõit – Audru
30. juunil – Hard Rock Laager – Vana-Vigala
21. juulil – Rock In Tartu
11. augustil – [email protected]