Inimesed

Noored punuvad pesa?

FOTOD | Tanel Padar käis koos oma pruudiga übermoodsaid SpaceCube kortereid uudistamas (77)

Anu Saagim, 5. juuni 2018 17:05
Endisest Mustamäe telefonijaamast sai moodne korterelamu, mida käis uudistamas ka Tanel PadarFoto: Viktor Burkivski
Tallinna Tehnikaülikooli lähedal aadressil Ehitajate tee 60 sai Scandium Kinnisvara käe all uue elu Mustamäe endine telefonisidekeskjaam. Viiekorruselisse majja loodi mikrokorterid ja läbi kahe korruse kõrguvad loftid. Täielikult renoveeritud SpaceCube on valmis ja kõik korterid on müüdud. 1. juunil toimus maja ametlik avamine.

 

Maja eripäraks on nimele vastavalt julge välidisain ning motiveerivalt viimistletud trepikojad. Maja ees on lisaks autoparklale rattaparkla. Korterid loodi mõelduna läheduses õppivatele ja töötavatele noortele spetsialistidele. Ostjaskonda kuulusid eelkõige väikeinvestorid, kes üürivad korterid välja.

 

"Maja loo kujunemisel mängis olulist rolli 700m kaugusel paiknev TTÜ, kus aidati kaasa Eesti esimese satelliidi EstCube kosmosesse saatmisele. Piirkonnas õpib ja töötab palju noori spetsialiste, kes vajavad heal tasemel keskmisest väiksemat elamispinda ning täpselt seda SpaceCube täna ka pakub. Kirsiks tordil on eriline disain, suurlinlikud loftidja üüriinvestorile mugav kommunaalkulude haldus,” ütles Scandium Kinnisvara arendusjuht Kalle Aron.  

 

“Mustamäe on tänu suurele elanikkonnale atraktiivne piirkond, kus uute korterite pakkumine püsib madalana. Kuna piirkonna ehitustihedus on suur ja uusi maju on sobiva krundipuuduse tõttu keeruline ehitada, peame heaks lahenduseks rekonstrueerimise käigus seisma jäänud hoonetele uue funktsiooni andmist. Lisaks vanasse hoonesse uue elu toomisele on tulemuseks ka kaunim linnapilt,” lisas Scandium Kinnisvara tegevjuht Maido Lüiste.

SpaceCube arhitektid on FE Arhitektid. Ehitustööd maja rekonstrueerimiseks algasid 2017. aasta sügisel. Peatöövõttu teostas Scandium Gruppi kuuluv Stark Ehitus. 

SpaceCube`i käis uudistamas ka rokkar Tanel Padar koos oma võluva pruudiga. Huvitav, kas noorpaar hankis majja uhke loft`i või ollakse hoopis investorite rollis?  

 

Samal teemal

15.06.2018
Plaanivad pisiperet? Tanel Padar soetas võimsa pereauto
12.06.2018
VIDEO JA GALERII | Kas paari euroga saab endale koolilõpupeoks šikid rõivad ülle?
12.06.2018
VIDEO | Romantikud, ühinege! Tanel Padar avaldas üle pika aja ballaadi
11.06.2018
PILDID | Eesti Moe Festivalile Tartus pandi kaunis punkt

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee