Inimesed

TOTAALNE MUUTUMINE: Conchita Wurst on nüüd valge kui luik! (29)

Ohtuleht.ee, 5. juuni 2018 15:05
Conchita Wurst 2013. aastal Foto: Tiina Kõrtsini
2014. aasta Eurovisioni sensatsiooni Conchita Wursti ei tunne enam äragi – meesnaine on radikaalselt karvkatte värvust muutnud.

Tänavu oma HIV-positiivsusest teatanud Austria artist on loobunud mustast parrast ja juuksepahmakast ning sarnaneb nüüd pigem valge luigega.

Wurst, pärisnimega Thomas Neuwirth, demonstreeris oma uut välimust Viinis toimunud heategevusüritusel, mis kogub raha, et toetada HIV-i ja AIDS-iga seotud projekte.

Wursti välimus on võrreldes Eurovisioni-aegadega palju muutunud, ta näeb välja palju kõhnem ning tema pikad lainelised brünetid juuksed on asendunud plaatinumblondi habeme ja lühikese soenguga. 

Eelmisel aastal ütles Wurst intervjuus, et kavatseb oma stiili maskuliinsemaks muuta ning Conchita-karakteriga üldse hüvasti jätta, kuna on juba Conchitana saavutanud kõik, millest unistas. 

“Ma tunnen, nagu ma tahan uue isiku luua…habemega naisena olen ma kõik saavutanud, mida ma pärast Eurovisioni võitmist saavutada tahtsin,” ütles ta. “Tom tahab minust välja saada ja ennast näidata. Ma pean tema (Conchita - toim.) tapma!”

Samal teemal

18.03.2019
VIDEO | Püha müristus! Conchita Wurstist on saanud hallipäine habemik
27.02.2019
FÄNNID AHMIVAD ÕHKU: Conchita Wurst on nüüd kiilakas!