Inimesed

Superstaar Uudo Sepp: „Esimene finaalijärgne päev möödus rahulikult – püüdsin aru saada, mis juhtus."  (23)

Liisa Mugra, 5. juuni 2018, 13:53
UUDO SEPP Foto: Alar Truu
Pühapäeval valis Eesti rahvas omale uue superstaari, kelleks on Uudo Sepp. Finaalist on möödas kaks päeva ning Uudo sõnul pole talle see siiani kohale jõudnud, kuid ta on väga rahul. „Olen sisimas õnnelik ja nüüd saab ainult gaasi juurde anda.“

Esimene finaalijärgne päev möödus uuele superstaarile rahulikult. „Ma pigem püüdsin nüüd eile aru saada, mis tegelikult juhtus. Mind valdab imeline tänutunne. Armastan Eesti rahvast, et nad mind nõnda kaugele on aidanud,“ on Uudo tänulik.

Uudo Sepp räägib, et teda valdab praegugi kohati seesama šokiseisund, mis pühapäeval Saku suurhalli laval seistes, kui võitja välja kuulutati. „Praegu keerleb ikka veel peas küsimus, et mis nüüd juhtus. Silmad on siiani pärani ja hinges on vau-efekt," naljatleb ta.

UUDO SEPP Foto: Alar Truu

Kuigi superstaarisaate finaal Saku Suurhallis toimus alles pühapäeval, räägib Uudo, et tahab muusikat kiirelt edasi teha. „Hetkel paneme bändi kokku ja tegelikult läbi veebilehe Artist3 saab mind ka juba esinema kutsuda, kui on tahtmist ja soovi,“ räägib ta.

Uudo räägib, et tõotab tulla väga töine ja kogemusterohke suvi, sest esinemispakkumisi on juba päris palju tulnud. „Kuressaarde tahetakse mind hullusti esinema,“ naljatleb ta. Samuti annab uus superstaar oma esimese soolokontserdi 4. juulil Õllesummeril, kus tuleb esitusele ka debüütsingel „Võitmatu“.

Samal teemal

6. juuli 2018, 09:16
Uudo Sepa vanemad: Uudot alandati sõjaväes
3. juuli 2018, 18:00
Uudo Sepp enne kontserti alkoholi ei joo: pärast sumiseb pehme keelega poiss omaette mikri ees
19. juuni 2018, 12:16
TV3 VIDEO | Uudo Sepp enda suurest eeskujust: ta on maailma kõige ägedam vend!
12. juuni 2018, 11:05
Uudo Sepp uuest bändist: klapp on kuttidega suurepärane!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee