Kim KardashianFoto: AP/Scanpix
Ohtuleht.ee 5. juuni 2018 10:17
Moemaailma vägevad ja meelelahutusmaailma koorekiht pidutsesid esmaspäeva õhtul New Yorgis Ameerika Moedisainerite Nõukogu (CFDA) aastagalal, mida kutsutakse moe-Oscarite jagamiseks. 

Brooklyni muuseumis peetud moepeol pärjati mõjutaja tiitliga Kim Kardashiani. "Moeauhinna võitmine šokeerib mind veidi, sest olen suurema osa ajast alasti," viskas reality-täht eneseiroonilist nalja. "See on tõsine au!"

Moeikooni auhinna pälvis supermodell Naomi Campbell, meediaauhinna Briti Vogue'i värske peatoimetaja Edward Enninful. 

Aasta aksessuaaridisaineriteks tunnistati endised lapstähed Ashley Olsen ja Mary-Kate Olsen, parimaks meesterõivaste disaineriks Supreme ja parimaks naisterõivaste disaineriks Calvin Kleini loovjuht Raf Simons. 

Samal teemal

Kommentaarid  (1)

MATS 5. juuni 2018 16:30
Olen juba mõnda päeva kommentaariumist eemal olnud ning seetõttu pole ma enam päevauudistega kursis. 30-ndal kirjutati, et pr. Kim pidi paluma presidendilt armu oma vangis istuvale 62 aastasele vana-vanaemale. (peaks Kimist endast vaid 24 aastat vanem olema) Praeguseks peaks kohtumine juba toimunud olema. Ei tea kuidas läks? Kas kurvikal moedaamil ikka õnnestus presidendilt oma vana-vanaemale armuandmine ning vabastamine välja kaubelda?

SISUTURUNDUS