Inimesed

Linnateatri ja Vana Baskini Teatri koostöös sündinud lavastus "Miljoni vaade" räägib kinnisvarapettusest

Egon Nuter: „Minu miljonivaate ehk mereäärse maatüki omastas merikotkas.“ (8)

Jaanus Kulli, 5. juuni 2018 00:01
AJUPESU: Pilleriin (Saara Nüganen) ja Erki (Märt Pius) vaatavad pealt, kuidas Juhan (Raivo Rüütel) ja Aino (Liina Tennosaar) püüavad onu Antsul kinnisvaraga nahka üle kõrvade tõmmata.Foto: Siim Vahur

„Siiani pole mul kinnisvaraga veel nahka üle kõrvade tõmmatud, kuigi mingisuguseid maajuppe ma oman, aga ühe kolmehektarilise merega piirneva siiluga Noarootsis juhtus küll nii, et merikotkas võttis selle endale,“ muigab  Linnateatri ja Vaba Baskini Teatri värskes ühislavastuses „Miljoni vaates“ peaosalist Antsu kehastav Egon Nuter, kellel tõmmatakse Paavo Piigi kirjutatud tükis petuskeemiga jalge alt miljonivaatega maja Toompeal.

„See oli umbes aastatuhande vahetusel, kui ühel ilusal päeval mu maatükil turritava vana, veel nõukaajast jäänud piirivalvetorni otsa maandus ilus suur merikotkas ja arvatavasti leidis, et see torn sobib talle vägagi uueks koduks. Mina mõtlesin, et see maatükk on mu pensionisammas, aga kotkas mõtles teisiti.“ Nagu seejärel ka üleeuroopaline kaitstavate alade võrgustik Natura 2000. Mis tähendas, et skvotterist kotkas keeras Egoni elu pea peale. Ta võib oma maatükil peremehena küll jalutada, aga sinna mitte midagi ehitada.  

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

25.05.2019
Egon Nuter: „Ma ei tea, kas abielu on üldse määrav. Ega siis paber paari koos hoia!“
19.02.2019
VANA BASKINI TEATRI LÕPP | 30 000eurose riigitoetuse lõppemine viib sulgemiseni
29.03.2017
Egon Nuter: olen vist natuke laisk teatriskäija
27.06.2015
Egon Nuter: eestlane on piisavalt salliv, aga kui see sallivus liiga proovile panna

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee