Inimesed

Cool D hilines teetööde pärast raadiosse: vältige Tallinna kesklinna (11)

Ohtuleht.ee, 4. juuni 2018, 14:07
Cool DFoto: Alar Truu
Cool D ehk Priit Kolsar sai täna hommikul omal nahal tunda, kuidas kogu Tallinna hõivanud teetööd inimeste igapäevaelu segavad. Et kogu Gonsiori tänav on suletud, jäi Cool D raadioeetrisse paarkümmend minutit hiljaks.

"Vältige igal võimalusel Tallinna kesklinna, kui vähegi saate ja minge mujale või mujalt. Ehe näide, ma isegi jäin päris korralikult hiljaks tänu sellele. Siin on kõik üles kaevatud ja mitte midagi aru ei saa, kust, kuhu ja kui kiiresti saab," ütles Cool D Raadio 2 eetris, kuhu ta oli läinud, et esitleda oma uut lugu "Mihkel Raud".

Saatejuht Bert Järvet lohutas, et ei saa muusikut hilinemise tõttu süüdistada, sest on ka ise püüdnud autoga raadiomajale ligi pääseda. "Kui vaadata täpsemalt Tallinna linnavalitsuse enda poolt väljapandud operatiivkaarti, kus on ilusasti näha detailselt, kus toimuvad erinevad kaeve- ja parandustööd, siis see kaart on kirju," rõhutas ta.

Samal teemal

25. november 2018, 14:13
Räppar Priit Kolsar: praegusel ajal tahavad paljud naised näha välja ühesugused koledad jalgpallisuuruste huulte ja kriipsninaga prostituudid
1. juuni 2018, 17:38
VIDEO | Reedeõhtune ummik Tallinna kesklinnas
22. mai 2018, 12:50
Liiklus Gonsiori tänaval suletakse 1. juunil

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee