Blogija Mallukas perega Foto: Konstantin Sednev
Televeeb 4. juuni 2018 13:47
Suvises tõsielusarjas „Malluka suvi“ hakkab Eesti tuntuim blogija Mallukas ehk Mariann Treimann koos oma perega täie hooga suvitama. Mis käib ühe toreda suve juurde ja mida üldse saab kahe mudilasega suvel koos teha? 

Mallukas on kodune ja tegeleb blogimisega, tema tegemisi jälgib internetis kümneid tuhandeid eestlasi. Ka tema abikaasa Kardo on kodune ja tegeleb aktiivselt koduse majapidamise ja lastega.

Malluka ja Kardo perekonda kuuluvad nelja-aastane Mari, aastane Lende, koer Lotte, kass Kurg ja rotid Vello ning Orav. Kus on, sinna tuleb ikka juurde. Juba kaheksaliikmelisse perre on sügisel oodata pesamuna, kes hetkel kasvab pereema kõhus. Enne tähtsat sündmust tuleb aga Eestimaa põgusast suvest viimast võtta!

Toredaid kohti on palju ja tegemist veelgi rohkem, iseasi kas nelja-aastane Mari ja aastane Lende lasevad teha seda, mida hing ihkab. Väikeste lastega peredel juhtub palju seiklusi juba ka koduseinte vahel, mis siis veel Eestimaal ringi reisides toimuma hakkab?

Kavas on see, mis suvitaval eestlasel ikka. Grillipidu, toimetamised aias, roadtrip matkaautoga läbi Eestimaa, seiklus RMK matkamajas, festivalid, veekeskused, seikluspargid, loomaaed ja lõbustuspark jne.

“Kui sa hip-hopifestivalile tahad minna, siis see unusta küll kohe ära. Ühesõnaga me teeme sel suvel palju huvitavaid asju, mida mina tahan teha, ja mitte ühtegi nendest, mida sina tahad teha,” paneb Mallukas oma sõna Kardo ees maksma.

Esimene suurem ettevõtmine on korraldada koduaias suur suvealguse kostüümipidu. Näeme, kas Malluka suvi saab hoo sisse või muutub juba esimeses saates maapealseks põrguks.

Lustakas ja veidi meeletu suveseiklus „Malluka suvi“ alustab Kanal 2s juba täna õhtul kell 21.30.