Prints Pirital rattaga sõitmasFoto: instagram.com/faz3/
Ohtuleht.ee 31. mai 2018 15:00
Viimase kahe päeva kuumim uudis on ilmselt see, et Eestis veedab aega Dubai kroonprints, šeik Hamdan bin Mohammed bin Rashid Al Maktoumi, kes praegu Padisel hobuse seljas ringi kappab. Ka Dubai naistele suunatud veebiväljaanne on uudise üles korjanud ja soovitab kõigil just Eestisse reisida.

Väljaanne emirateswoman.com kirjutab, et paljud araablased puhkavad praegu Georgias ning kirjutises esitatakse küsimus, kas keegi on üldse kunagi mõelnud Eestisse reisimisele. 

Vähemalt veebilehe haldajad pole sellele kunagi mõelnud, kuni Dubai kroonprints postitas pildid endast Eestis jalgrattaga ringi vuramas. "Sinivereline on tuntud selle poolest, et hoiab end vormis ning tegeleb ekstreemsete aladega, nagu näiteks langevarjuhüpped," kirjutatakse. 

Veebileht kirjutab, et nad ei tea küll, kus Eestis printsi jalgrattasõidu pildid tehtud on (Pirital - toim.), kuid usutakse, et jalgrattamatkad on meil suur asi. Tripadvisorisse kiigates pakutakse, et tegu on kolmetunnise Tallinn Bike Tour'iga, kuid muidugi tõdetakse, et prints võis ka ise oma trajektoori valida. 

Võib vaid arvata, et printsi jälgedes hakkavad Eestisse peagi tulema ka teised Dubais elavad inimesed, kes meie riigi ilu näha soovivad. Veebileht igatahes soovitab siia tulla.