Foto: Kalev Lilleorg
Televeeb 30. mai 2018 14:02
Naabrite remondiseiklused on jõudnud uhke finaalini! Selgub, kes naabritest on sel hooajal teistest parem ja saab peaauhinna, milles sisaldub korteri sissemakse ning kogu unistuste kodu sisustus – ligi 30 000 euro väärtuses! Naabrite sisustatud kaunid korterid asuvad Haabersti külje all kaunis looduses – Natura Parkis, Moonalao tänaval. 

Täna kell 20.00 alustab otseülekandena „Naabrist parema“ 6. hooaja suur finaalsaade, kus selgub, milline paar saab endale ihaldusväärse auhinna – päris oma korteri! Suures heitluses osaleb neli vahvat paari: äärmiselt nunnu hipsteripaar Helen ja Karl-Sander, kes hädasti endale korterit vajavad; fitnesspaar Rasmus ja Elina, kes võimalikult varsti pisiperet planeerivad; nelja lapsega saarlased Siret ja Ardo, kes on valmis kõigeks, et oma lahutatud abielust hoolimata koos kodu luua ning imetore tinderipaar – küünetehnik Renate ning digiturundusjuht Karel koos aastase pisipõnni Brandoniga.

Enne finaalsaadet on kaks naabrite paari võidule püüdlemisel võrdses seisus. Üllatusi aga jagub ja seis võib väga kiirelt muutuda, sest ka finaalsaates on naabritel võimalik veel võidurosette teenida. Enim kuldseid rosette on hipsteritel ja saarlastel – mõlema paari ust kaunistavad hetkel 5 rosetti. Samas on aga hipsteritel ka 2 punast rosetti, kuid saarlastel pole ühtegi. Renatel ja Karelil on hetkel 3 kuldset ning 2 punast rosetti. Rasmusel ja Elinal on aga 2 kuldset ning 1 punane rosett. Pingutada tuleb finaalsaates aga rohkem kui eales varem, sest naabritele saab osaks uudis, mida keegi poleks osanud oodata.

Lõplikult otsustavad aga siiski televaatajad, kes sel hooajal naabrist paremaks kuulutatakse! Esimeses hääletusvoorus liidetakse televaatajate hääled võidurosettide põhjal kujunenud järjestuse punktidele ja selgub, millised kaks paari pääsevad superfinaali. Superfinaalis rosettide arv ning varasemalt antud hääled enam ei loe ja on vaid naabrite fännide teha, kes saab võimaluse oma unistuste koju naasta. 

Finaalsaate saatejuhtideks on juba tuttavad näod Alari Kivisaar ja Keili Sükijainen ning publikut lõbustab ka üllatusesineja.

„Naabrist parem“ FINAAL juba täna kell 20.00 TV3s!