Tele

Ameerika telekanal katkestas sarja „Roseanne“ näitleja rassistliku säutsu pärast (9)

Toimetas Greete Kõrvits, 29. mai 2018 21:25
Näitlejad John Goodman ja Roseanne Barr: ABC nägi vaeva, et taaselustatud sarja reklaamidaFoto: Vida Press
Roseanne Barr, omanimelise telesarja staar, säutsus Twitteris ja sõimas üht endise presidendi Barack Obama nõunikku „moslemivennaskonna ja Ahvide Planeedi järglaseks“. Telekanalil ABC läks aega vaid paar tundi, et teatada, et „Roseanne'i“ enam eetris ei näe.

„Roseanne“ on kunagise sama nime ja samade näitlejatega telesarja uusversioon, mis kujutab n-ö lihtsa töölisklassi Ameerika perekonna elu. Nii päriselu Roseanne kui tema tegelaskuju on suured president Donald Trumpi toetajad. Ilmselt arvas ABC, et toob telesarja taaselustamisega kanalile uusi vaatajaid ning näitab Trumpi-vastastele ameeriklastele teise poole normaalset ja tavalist elu. Kuid vaid paar tundi pärast Barri solvavat säutsu teatas ABC, et sari on katkestatud, lisades, et Barri kommentaar oli kohutav ning ei peegelda kuidagi telekanali väärtusi.

Wanda Sykes, sarjas osalenud mustanahaline näitlejanna, jõudis enne sarja lõpetamist juba teatada, et ei soovi enam selles osaleda.

Barr võttis säutsu maha ja vabandas solvamise pärast. Nõunik, kelle pihta tema kommentaar käis, ei ole teadaolevalt kuidagi islamiusuga seotud.

Samal teemal

07.04.2020
Roseanne usub, et koroona eesmärk on tema põlvkond maamunalt minema pühkida
23.03.2019
Roseanne süüdistab oma karjääri kokkuvarisemises ekraanitütart
17.10.2018
Roseanne on tige, et tema tegelaskuju uues sarjas üledoosi suri
25.07.2018
Roseanne Barr: „Roseanne'ile“ tehti lõpp, sest ma hääletasin Trumpi poolt

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee