Saund

Erakordne võimalus! Tommy Cash müüb kapi esinemisriietest tühjaks (6)

Ohtuleht.ee, 29. mai 2018 17:27
Tommy CashFoto: Promomaterjal
1. juunil toimub Tallinnas, Tatari Uuskasutuskeskuses kell 15.00-18.00 pop-up müük, kus on võimalik soetada Tommy Cashi eksklusiivseid esinemisriideid. Kogu müügist teenitud tulu annetatakse Eesti Loomakaitse Liidule.

“Riideid on kapis lihtsalt liiga palju,” räägib Tommy Cash, kodanikunimega Tomas Tammemets kust sai heategevusliku müügi idee alguse. “Annetame kogu müügitulu Eesti Loomakaitse Liidule, sest neil on seda tuge vaja. Loomakaitse on siin riigis rohkem inimeste eraettevõtmine ja soovime sellega toetada nende tegemisi, kes annavad endast kõik, et keegi ka loomade eest seisaks,” täpsustab suur hobustefänn Tammemets heategevusliku aktsiooni tagamaid.

Reede pärastlõunal toimuval pop-up sündmusel tuleb muu hulgas müügile mitu paari jalavarjusid ja kehakatteid, mida Eesti suurim räpistaar lavalaudadel või videotes kandnud on. “Mitmed esemed pärinevad Adidase limiteeritud kollektsioonidest. Mõned on näidistooted, mida Adidas ei olegi enda tootmisesse lasknud, teisi on toodetud vaid limiteeritud arv,” kergitab Tommy Cash saladuskatet müügile tulevate toodete kohta. “Kõigel, mis müüki läheb, on minu jaoks väga eriline tähendus,” ütleb muusik, kes on lubanud ka ise heategevuslikku pop-up müüki väisata.

Samal teemal

07.06.2018
Tommy Cashi tüdruksõbrast mänedžer loobub ametist
06.06.2018
Tommy Cashi kontserdil astub üles legendaarse plaadifirma boss A.G. Cook
05.06.2018
Tommy Cash kogus fännide abiga heategevuslikul müügil Eesti loomakaitse liidu toetuseks 610 eurot
01.06.2018
GALERII | Tommy Cashi esinemisriiete müügil käisid fännid pööraseid rahanumbreid välja

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee