Inimesed

GALERII JA VIDEO | Saate „Naabrist parem“ osalejad käisid loomade varjupaigas neljajalgseid rõõmustamas (4)

Ohtuleht.ee | Video: Tiina Kõrtsini, 28. mai 2018 09:45
"Naabrist parema" osalised loomade varjupaigas
Ehitussaate "Naabrist parem" värskeim hooaeg saab finaali juba sel kolmapäeval, kui kuulutatakse välja, kes neljast paarist on seekordne võitja. Kuna korterid on valmis, leidsid naabrid aega ka loomi rõõmustamas käia.

Saate osalejad võtsid pühapäeval jalad selga ning külastasid Paljassaares asuvat Tallinna loomade varjupaika. Muidugi ei mindud kohale tühjade kätega ja nii olid paarid loomakestele oma kätega lausa põnevad majadki valmis meisterdanud.

Saarlased Siret ja Ardo ehitasid kassidele väga uhke roosa ronimispuu, mille üle varjupaik väga suurt rõõmu tundis. Ka kassid ei jäänud ükskõikseks – puu leidis kohe mitu huvilist, kes uudistama tulid.

"Naabrist parema" osalised loomade varjupaigas Foto: Tiina Kõrtsini

Nunnu hipsteripaar Helen ja Karl-Sander olid ehitanud kassidele suure ja avara kassimaja, kus kõikidele kassidele on isegi oma aken! Kui maja kassituppa viidi, oli tung nii suur, et kehtis reegel – kes ees, see mees.

"Naabrist parema" osalised loomade varjupaigas Foto: Tiina Kõrtsini

Fitnesspaar Rasmus ja Elina olid ehitanud toreda kassimaja koos kraapimispuuga ning tinderipaar Renate, Karel ja pisike Brandon üllatasid varjupaika lausa kahe kassimajaga.

"Naabrist parema" osalised loomade varjupaigas Foto: Tiina Kõrtsini

Kuna paljudel naabritel oli see esimene külaskäik Tallinna loomade varjupaika, olid emotsioonid laes. Pisipõnn Brandon leidis endale parima sõbra pisemate loomade puurist – talle tegi tohutult rõõmu jänestega mängimine.

Rasmus ja Elina loodavad aga, et nende südame võitnud 3-kuune kutsikas Sean leiab endale ruttu kodu. Helen ja Karl leidsid aga kassitoast endale mitu uut sõpra, kellele hoitakse koos pöialt, et nad kiiresti hea kodu leiaks. Üheks lemmikuks osutus nimetu noor halli värvi isane kass, kellele meeldib tohutult laiselda ja kallistusi nautida.

"Naabrist parema" osalised loomade varjupaigas Foto: Tiina Kõrtsini

Vaata lähemalt videost ja galeriist. 

Samal teemal

10.12.2018
Saade „Naabrist parem“ otsib uusi osalejaid: auhind suurem kui kunagi varem!
30.05.2018
„Naabrist parema“ võitjad: võiduraha jagades arvestasime, et potentsiaalseid naabreid tuleb hoida
30.05.2018
GALERII | „Naabrist paremas“ võidutsesid hipsterid Helen ja Karl-Sander, kes pakkusid osa oma võidust saarlastele!
30.05.2018
„Naabrist parema“ SUUR FINAAL täna! Kes võidab?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee