Inimesed

ARMAS KLÕPS | Perekond Viinalass võttis tütre kokkamisvõistlusele kaasa  (4)

Ohtuleht.ee, 25. mai 2018 14:02
Eleri ja Elviine ViinalassFoto: Viktor Burkivski
Hiljuti lapsevanemateks saanud Daniel ja Eleri Viinalass tõid oma pesamuna esmakordselt avalikkuse ette.

Neljapäeval, 24. mail tähistas Vapiano restoran oma 10. sünnipäeva meeleoluka peoga Solarise Vapianos, kuhu olid tulnud Maarjamaa säravad staarid. Teiste seas võis näha perekond Viinalassi, kes oli meeleolukale peole tulnud koos pisitütre Elviinega. 

Samal ajal, kui naispere seltsielu nautis, toimetas Daniel restorani köögitoimkonnas, kus käis vilgas pasta valmistamise võistlus. Danielile elas kaasa ka õde Anna Grace Saar. 

Eleri ja Elviine Viinalass Foto: Viktor Burkivski
Daniel Viinalass Foto: Viktor Burkivski

Beebiootusest teatas Daniel sügisel sotsiaalmeediakanalis Instagram. „Lugu on selline – aasta tagasi olime me lapseks valmis, kuid seda ei juhtunud. See aasta on olnud palvete ja kannatlikkuse õppetund ja nüüd on meie palvetele vastatud. Me oleme äärmiselt elevil, et ootame nüüd last! Aitäh toetuse ja heade soovide eest! See laps on juba praegu väga armastatud. Me ei suuda ära oodata,“ kirjutas Daniel möödunud aastal. Danieli ja palvetele vastati ja pisitütar nägi ilmavalgust 4. aprillil.

Daniel ja Eleri on olnud paar alates põhikoolist, abielluti aastal 2011. „Olime sõbrad juba teisest klassist, seega esimest hetke ei mäleta, kuna sellest on kakskümmend aastat möödas. Küll mäletame mõlemad, et meie vanemad kohtusid teise või kolmanda klassi klassiõhtul, kus pidime oma vanematele singivõileibu tegema. Nad istusid ühes lauas ja ajasid juttu,“ on Daniel Kroonikas rääkinud. „Meie suhtele said vanemad jälile enne, kui ise saime. Olime aasta parimad sõbrad, nagu sukk ja saabas, suhe oli aja küsimus. Kui me neile oma suhtest lõpuks rääkisime, tuli vanematelt vastuseks, et me juba teadsime.“

Samal teemal

23.10.2018
FOTO | Liis Lemsalu sünnipäevapeo noorim külaline oli Viinalasside beebi
16.07.2018
PÄEVA FOTO | Tõeline pungiprintsess! Daniel Viinalassi pisitütar rokib vinge soenguga
05.06.2018
Daniel Levi tunnistab: reetsin abikaasa Eleri usaldust rängalt, meie suhtest polnud vahepeal midagi järel
28.05.2018
PILDID | Eesti noorim seltskonnastaar täidab vapralt oma kohustusi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee