Inimesed

Tütre pilastamises süüdistatud Woodyt tormas kaitsma tema poeg (6)

LISA KOMMENTAAR

! 27. mai 2018 09:22
Ei ole ilmas hirmsamat viha kui on v"#¤viha. See kestab läbi aastakümnetegi. Ja rakendab oma vankri ette ükskõik keda, et vaid oma eesmärgini, kättemaksuni, jõuda.
25. mai 2018 16:47
Need on need kuulsuste avalikult adopteeritud lapsed, kellel puudub identiteet ja on kompleksides.
Ootan huviga, kui Madonna ja Jolie suure käraga ostetud lapsed tegusid tegema hakkavad..
Roman 25. mai 2018 11:28
Iga aasta on selle Woody "süüdistamisega" üks ja sama jama ning üks ja sama vana, kuid ära leierdatud uudis. Selle "süüdistusega" tegelesid kohtud juba 1990ndatel aastate alguses ja jõudsid järeldusele, et see - üllatus-üllatus - jama.
Irf 25. mai 2018 11:44
Eks see v..viha on jõle asi kyll. Eriti, kui ikka kõigest pushimisest hoolimata ise megakõva edu ei saavuta. Woddy mängitas teda tervelt 13 filmis ja kõik oli oolrait! Siis enam ei mängitanud ja oli paha-paha. Umbes samamoodi nagu keegi Tippi Hedren Hitchkocki kallal kägises - ilma Hitchita poleks Hedren filmiajaloos praktiliselt mitte keegi. Rezhisöörid kipuvadki autoritaarsed olema, sest amet nõuab taolisi isiksuseomadusi.
Eino Taruk 25. mai 2018 12:09
"Eks see v..viha on jõle asi kyll" ei oleks pooltki nii jõle kui massihüsteeria ja põhivool ei annaks automaatselt õiguse sellele kellel püksis V on, ja mitte M. Sellest nn. MeToo toitub. Vägagi väärast ning ultra naiivsest eeldusest: naised ei saa ju ahistamise kohta valetada...Saavad ikka, ja teevad seda oi kui tihti.
Eino Taruk 25. mai 2018 12:13
Vasakmeedia sellest ei kirjuta. Õudne on, kui süüdistataval pole võimalust oma süütust tõestada, sest ahistamissüüdistuste korral süütuse presumptsioon ei kehti. Juriidilises mõttes laimu ohvrit võib vallandada, temaga lepingud lõpetada jpm. Vahest siiski juhtub, et väidetavat sündmuspaika salvestab kaamera, nagu paar päeva tagasi ahistamises süüdistatud USA politseiniku juhtum, kelle kehakaamera salvestas tõe, ja siis pääseb laimu ohver kergemalt.