Saund

KUULA: Mahavoki uus laul „Tulede öö“ viib mõtted Eestimaa suvele (1)

Ohtuleht.ee, 25. mai 2018 09:54
PRAEGUNE TUUMIK: Helilooja, kitarrist ja klahvimees Heini Vaikmaa (vasakult), laulja Anet Vaikmaa, basskitarrist Raul Arras ja klahvpillimängija Kalev Aas.Foto: Taavi Vaikmaa
Mahavok, kes iseloomustab end 80ndate mõjutustega ja mitte just maailma kõige lihtsamat sündimuusikat mängiva ansamblina, on tulnud välja uue singliga „Tulede öö“.

Laul on bändi liidri Heini Vaikmaa looming. Autori sõnul viib uus tempokas lugu kuulaja suvesse, mil Eestimaa öödes süüdatakse tuhanded lõkked ja inimestel tekib sellega seoses kummalisi mõtteid.

Mullu möödus 35 aastat Mahavoki asutamisest ning Vaikmaa teatas, et on puhta instrumentaalmuusika juurest pöördunud tagasi vanade liistude juurde ja oodata on uut 80ndate-hõngulist albumit. Bändi põhisolistina on Kare Kauksi järelkäijaks Heini tütar Anet Vaikmaa.

Helilooja kinnitab, et plaat on lõpusirgel ja valmib loodetavasti veel sel aastal, ehkki see ei ilmu enne, kui viimasedki detailid on sada protsenti paika lihvitud. Albumil astub ansambli põhineliku kõrval üles ka külalismuusikuid, nagu Marten Kuningas ja kunagine Mahavoki laulja Karl Madis.

Samal teemal

16.01.2019
Panus Eesti Muusikasse auhinna pälvib tänavu ansambel Mahavok
16.01.2019
Panus Eesti Muusikasse auhinna pälvib tänavu ansambel Mahavok
30.08.2018
Viljandi Kitarrifestivalil astub üles legendaarne Mahavok
05.07.2018
Heini Vaikmaa: oli uhke tunne, kui president Ilves „Mägede hääle“ järgi tantsu lõi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee