Üritused

GALERII | Elina Nechayeva kohtus fännidega ja vastas nende küsimustele (4)

Ohtuleht.ee, 24. mai 2018 16:22
Elina Nechayeva kohtus fännidegaFoto: Robin Roots
Tänavune eurolaulja Elina Nechayeva annab esmaspäeval oma elu esimese soolokontserdi ning leidis kiirete toimetuste vahelt ka aega, et oma fännidega kohtuda ja nende küsimustele vastata.

Elina kutsus kõik oma austajad Viru keskuse Rahva Raamatusse. Juba 20 minutit enne ürituse algust ootasid ärevad silmapaarid Elinat. Mõni laps oli kohale tulnud otse koolist, seljakott seljas. 

Samal teemal

Kõik kohaletulnud said Elinale küsimusi esitada ning kõige originaalsema küsimuse esitajale oli välja pandud ka auhind – kaks piletit esmaspäevasele kontserdile. Suurem osa esitatud küsimusi olid muidugi Eurovisioni teemal.

Kõige erilisem küsimus Elina jaoks oli raamatu lugemise teemal - kui suureks raamatusõbraks lauljanna end peab. Elina avaldas, et raamatu lugemine on tema jaoks üks lõõgastavamaid tegevusi. "On väga tore, et kellelgi toimus assotsiatsioon ja seos selle raamatupoega, kiitis ta küsimuse esitajat. "Peale laulmise ja sportimise on minu lemmiktegevuseks raamatute lugemine. Mul on olnud hetki, kui lähen raamatupoodi, ostan sealt mõne toreda raamatu, lähen kohvikusse ja loen selle raamatu ühe korraga läbi," rääkis lauljanna.

Samal teemal

06.11.2018
Elina Nechayeva astub lavale Placido Domingoga: see on ühe suure unistuse täitumine!
20.06.2018
Selgus, kes maksis kinni Elina Nechayeva lavasõu Lissaboni Eurovisionil
29.04.2018
GALERII | Ovatsioonid, lillesülemid ja pisarad: Elina Nechayeva andis kodupubliku ees emotsionaalse soolokontserdi
24.04.2018
Elina Nechayeva: tundsin enne fännikohtumist pisut hirmu