NAUDIVAD TEINETEISE SELTSI: Joani kinnitusel on tema ja Percy kogu aeg koos – välja arvatud siis, kui mees öösel norskab ja peab külalistetuppa kolima.Foto: John Salangsang/REX/Vida Press
Triin Tael 23. mai 2018 00:03
Iginoort ja -seksikat Joan Collinsit võib nimetada Briti Elizabeth Tayloriks. Mõlemat brünetti seksisümbolit ühendas tormiline armuelu, mille käigus jõudis Taylor abielluda kaheksa ja Collins viis korda. Viimane jäi küll „Kleopatra“ nimiosast ilma, kuid Egiptuse veetlejanna rolli endale napsanud Taylor veetis elu lõpuaastad üksilduses ja haiguste käes vireledes. Tema Inglise ametiõde aga särab punavaibal noore abikaasa käevangus ja kiidab, et pole eales nii õnnelik olnud. 

Iginoort ja -seksikat Joan Collinsit võib nimetada Briti Elizabeth Tayloriks. Mõlemat brünetti seksisümbolit ühendas tormiline armuelu, mille käigus jõudis Taylor abielluda kaheksa ja Collins viis korda. Viimane jäi küll „Kleopatra“ nimiosast ilma, kuid Egiptuse veetlejanna rolli endale napsanud Taylor veetis elu lõpuaastad üksilduses ja haiguste käes vireleds. Tema Inglise ametiõde aga särab punavaibal noore abikaasa käevangus ja kiidab, et pole eales nii õnnelik olnud. 

Seitse aastat tagasi 79 aasta vanuses surnud Liz Taylori viimaseks abikaasaks jäi temast 20 aastat noorem ehitustööline Larry Fortensky. 1991. aastal näitlejanna kauase sõbra Michael Jacksoni Neverlandi rantšos sõlmitud abielu lahutati viis aastat hiljem. Viimased 20 eluaastat vaevles Taylor arvukate tervisehädade käes ja kasutas 2004. aastast alates seljavalu tõttu ratastooli. Kunagisest kannikesesiniste silmadega vambist sai inimvare. Kuid tema Briti kolleeg Collins on 85aastaseltki rabav ja tegus naine, kes naudib abieluõnne endast 33 aastat noorema mehega. 

Üheksa-aastaselt Ibseni „Nukumajas“ debüteerinud Londoni tüdruk sai näitlejahariduse kuninglikust draamakunstiakadeemiast. 22aastaselt suundus särav brünett Hollywoodi ja sai rolli mitmes populaarses filmis, sealhulgas „Punasel sametkiigel tüdrukus“ (1955). Mullu sügisel #MeToo kampaaniast hoogu saanult väitis Collins, et jäi „Kleopatra“ (1963) nimiosast ilma, sest keeldus produtsendiga magamast. 1960ndail jätkas ta nii kodumaal kui ka USAs filmide tegemist, kuid 1970ndail käis karjäär alla ning Collins mängis kahes oma noorema õe Jackie bestselleril põhinevas softcore-pornofilmis. 1981 naasis diiva võidukalt ekraanile USA seebiooperis „Dünastia“, mängides saatanlikku intriganti Alexis Carringtoni. Tänavu peaks igihalja näitlejanna karjääri samal moel uuesti tippu tõstma menusari „Ameerika õuduslugu“, milles osalemisest ta aprillis teatas. 

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
1,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaVõida iPhone 12 nutitelefon