Üritused

SUPERSTAARISAATE FINALIST MERILIN MÄLK: sain alles nüüd aru, millega oleksin pidanud ammu tegelema! (18)

Henry Linnard, 23. mai 2018 00:01
SPORDISÕLTLANE: Merilin armus pikamaajooksu esimesest silmapilgust. Tema lemmikdistantsiks on poolmaraton ning eredaim mälestus pärineb möödunud aasta Rakvere Ööjooksult, kus jooksis paduvihma ja äikesega.Foto: Martin Ahven
Veel mõni aasta tagasi ei osanud superstaarisaate finalist Merilin Mälk ennast suurel laval ette kujutadagi. „Ma ei unistanud lauljaks saamisest. Kui algklassides Laululinnu konkursil käisin, ei arvanud ma sellest väga midagi,“ selgitab Saaremaa tüdruk Merilin (17), kes alles mõne aasta eest laulmisest rõõmu tundma hakkas. Juhuse tahtel haaras ta paari aasta tagusel suveõhtul onunaise sünnipäeval mikrofoni ning laulis nii, et külalistel silmad märjad. „Ma ei suutnud seda ka ise uskuda!“ imestab ta siiani. Selle saatusliku õhtu kordaminekutes näeb Merilin oma rolli esoteerikapoest ostetud kivikesel, mida ta iga päev kannab.

„Sugulane märkas kivi ja küsis, kas ma seda pesen ka. Ma ei teadnudki, et midagi sellist tegema peab, aga tuli välja, et muidu see ei tööta. Kivi peab voolava külma veega pesema ja päikese käes laadima,“ teab ta nüüd. „Selle kivi mõju ongi selline, et aitab oskusi arendada,“ selgitab Merilin ja näitab kaelas rippuvat lihvitud helesinist kivikest.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

24.06.2018
Superstaarisaatest tuntud Merilin Mälk teeb näitlejadebüüdi kodumaises õudusfilmis
29.04.2018
Priit Pajusaar pole superstaarisaate finalistidega rahul: rahvahääletus on jama, finaalis võiks olla Jaagup Tuisk
27.04.2018
Staarisaatest pudenenud Merilin Mälk: ma tahtsingi kolmandat kohta saada
27.04.2018
BLOGI JA GALERII | Staarisaate superfinaalis lähevad vastamisi Sissi ja Uudo, finaaliuks jäi suletuks Merilinile!