Inimesed

PIILU SISSE | Ott Kiivikas pani kodu müüki: soovin uue kaaslasega enda kodu luua (19)

Ohtuleht.ee, 22. mai 2018 18:05
Ott Kiivikase korterFoto: City24
Eesti esikulturist Ott Kiivikas on pannud müüki enda Tallinna kesklinnas asuva kolmetoalise korteri. "Eks aeg on elus edasi liikuda," rääkis mees Õhtulehele.

Korteri müügikuulutuses on kirjas, et kesklinna vaikses sisehoovis asuv ligi 70 ruutmeetrine korter sobib ideaalselt inimesele, kes otsib asukoha mugavust ja eripära. 

Samal teemal

"Olen seal pikka aega tegelikult elanud, 2004. aastast, kui maja valmis. Eks aeg on elus edasi liikuda," rääkis Kiivikas. "Natuke jäid ruumid juba väikeseks sest see karikatesadu, mis mul siin uksest-aknast sisse tuleb, ei mahu enam korterisse ära: voodialused on kaste täis ja trofeesid pole enam kuhugi panna," naerab mees.

Üheks olulisemaks elukohamuutuse põhjuseks nimetab mees soovi elukaaslase Gajane Filantšukiga uus kodu luua. "See on ka energeetilises mõttes vajalik," lausub Kiivikas ning ei tee saladust, et uus kodu, mis on hetkel valmimisjärgus, rajatakse Tallinna külje alla, Kaselaane rohelusse. "Tegemist on paarismajaga," täpsustab mees. 

Mees julgustab inimestel ühendust võtma. "Lisaks korterile saab uus omanik kauba peale kaasa energeetilises mõttes tahtejõu, mida olen sinna 14 aasta jooksul jätnud," naljatab Kiivikas. "Kui inimene hindab kesklinna lähedust ja jala liikumist, on tegemist suurepärase korteriga."

Vaata, milline näeb välja Ott Kiivikase kesklinna kodu.

Samal teemal

30.07.2018
FOTO | Õnnepesa on valmis! Ott Kiivikas sai uue kodu võtmed kätte
20.05.2018
KAUNIS FOTO | Ott Kiivikase tütar lõpetas põhikooli