Saund

Norra popisensatsioon ARY tuleb Eestisse!  

Jaanika Vilipo, 21. mai 2018, 11:07
OrelipoissFoto: (C)Dmitri Kotjuh
Varasemalt Acoussioni nime all tuntud rändav muusikafestival Võnge on pühendatud tänavu Eesti Vabariigi sajandale sünnipäevale ning festivali esitleb Viru Keskus. Esmakordselt jõutakse sellel suvel Pärnumaale. Võnge 2018 toimub laupäeval, 7. juulil Vango Imedemaal.

Pika päeva vältel astuvad festivalil publiku ette erinäolised artistid nii Eestist kui välismaalt. Looduse rüppe istutatud poeetilistel lavadel esinevad Holy Motors, Rasmus Rändvee, Orelipoiss, Tartu Popi ja Roki Instituut, Steps To Synaps, INGER, 4 AM ning ARY (Norra). Teine pool artistide nimistust saab avalikuks mõne aja pärast.

Holy MotorsFoto: Kertin Vasser
Rasmus RändveeFoto: Mart Vares

Norra lauljatar Ariadne Loinsworth ehk ARY on artist, keda peetakse popmuusika ühe edukaima riigi üheks hetke paljulubavaimaks artistiks ning talle ennustatakse peatset läbilööki rahvusvahelisel areenil ja hiilgavat karjääri. "Sensatsiooniline, selgelt äratuntav staarikvaliteet ja aukartustäratav potentsiaal."

Ariadne Loinsworth ehk ARYFoto: Promo

Nii on kirjeldanud ARY’t Suurbritannia suurim sõltumatu uue muusika veebimagasin The Line of Best Fit. Norra-Trinidadi juurtega ARY lugusid iseloomustab ühtaegu skandinaavialikult puhas ja haarav elektrooniline sound ning teisalt jazzilikult ümisev ja võluvalt eksootiline hääl.

Samal teemal

6. juuni 2018, 12:45
Eesti kõige erilisemal muusikafestivalil annab kontserdi Tõnis Mägi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee