Inimesed

„KAS SUUDLEME?“ Kuningliku abielu pitseeris ehtne Hollywoodi suudlus (6)

Triin Tael, 21. mai 2018, 00:01
SUUDLUSEGA PITSEERITUD: Anglikaani kiriku laulatusel pole pruutpaaril kombeks suudelda. Värsked abikaasad Meghan ja Harry rõõmustasid oma poolehoidjaid kauaoodatud musiga juba kabelitrepil, pannes rahva vaimustusest huilgama.Foto: AFP/Scanpix

„Sa näed vapustav välja. Küll mul on vedanud!“ sosistas prints Harry valge looriga kaetud mõrsjale Meghan Markle'ile, kui too oli prints Charlesi saatel altari ette astunud. Mustanahalise vaimuliku ja gospelkooriga kuninglik laulatus Windsori lossi kabelis oli küll seninägematu kummardus afroameerika pärandile, kuid kombetalituse ajal teineteisel õrnalt käest kinni hoidnud ja õnnelikke naeratusi vahetanud pruutpaar ei jätnud kahtlust: nad on meeletult-meeletult-meeletult armunud. 

Paljud olid pettunud, et 36aastast USA näitlejannat Meghan Markle'it, kelle isa Thomas kosub Mehhikos südamelõikusest, ei saatnud laupäevasel laulatusel altari ette tema ema. See olnuks mitmes mõttes uuenduslikul kuninglikul laulatusel tõeliselt sümboolne samm. Orjade järeltulijast sotsiaaltöötaja ja joogatreener Doria Ragland veetis pulmaeelse öö tütre juures hotellis ning sõitis koos temaga kirikusse. Kuid St George'i ehk püha Jüri kabeli altari ette sammus Meghan siiski äi prints Charlesi saatel. Kensingtoni palee teatas reedel, et see oli pruudi soov, ning Briti troonipärija võttis selle rolli rõõmuga vastu. „Aitäh, paps!“ poetas altari ees mõrsjat oodanud Harry (33) isale. Kuid oli näha, et printsil jagub silmi üksnes hurmavale pruudile, kellega ta oli tutvunud 2016. aasta juuli hakul ühise sõbranna korraldatud pimekohtingul ning keda ta nüüd esimest korda pruutkleidiga nägi. „Sa näed vapustav välja,“ dešifreerisid teravsilmsed televaatajad Harry suuliigutused. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

13. august 2018, 16:19
Meghan Markle'i ema plaanib kolida Londonisse, et tütrele lähemal olla
22. mai 2018, 14:14
Kuninglikku pulma väisanud Serena Williams näitas joomismängus kõigile koha kätte
22. mai 2018, 00:01
HÜVASTI, VABADUS! Mida Meghan Markle enam teha ei tohi?
21. mai 2018, 19:19
Manchesteri pommirünnakus ellu jäänud tüdruk sai kutse kuninglikku pulma

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee