Inimesed

TOMMY CA$H: olen segu kõrgkunstist, elu paroodiast ja teadlikust šokiteraapiast! (30)

Raivo Rauts, 19. mai 2018 00:01
Pärast esinemist.Foto: Erakogu

Räppar Tommy Ca$h hilineb kohtumisele seitse minutit. Juba jõuan mõelda, et päev varem nähtud unenägu läheb täide. Nimelt tuli Tommy seal intervjuule koos Chalice´iga, kes pöördus ta poole ebasündsa riimiga. Selle peale Tommy tõusis ja lahkus ning intervjuu jäi ära.

Me pole varem kohtunud, aga liftist väljudes suundub ta ilmeksimatult oma veidi õõtsuval kõnnakul õige inimese poole.

Ta käepigistus on tugev. Mitte nagu Mick Jaggeril, kellega ma 20 aastat tagasi tollase ööklubi Panoraam vipiruumis segastel asjaoludel kohtusin ning kartsin, et lömastan ta käe ja Tallinna kontsert jääb seetõttu üldse ära.

Tommy, kes joob vähemalt seitse tassi kohvi päevas, tellib kannu teed ja me alustame.

Täna on emadepäev (vestlesime 13. mail, emadepäeval - R.R). Mis suhe sul emaga on? Kas sa oled olnud pigem isekasvaja-katsetaja või on ema ja vanemad sind suunanud?

Väga hea suhe on. Pärast intervjuud näen teda. Klassika: läheme sööma ning lilled ja nii … Vanemad mängivad enivei suurt rolli, aga kas just kunstilises mõõtmes? Neist kumbki pole kunstnik ega muusik. Nad ei viinud mind sellele teele ega polnud need vanemad, kes üritasid kasvatada oma lapsest visionääri või artisti! See on olnud 100 protsenti minu tee, aga kindlasti nad tegid minust minu! Ma ikkagi elasin nendega ja allusin nende reeglitele ja sain neilt inspiratsiooni.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

20.12.2018
Tommy Cashi ja Rick Owensi looming jõuab Kumusse
03.08.2018
FOTO | Stiiliikoon Tommy Cash näitab uusimat kingamoodi
09.06.2018
GALERII | Tommy Cash andis Pirita kloostris väljamüüdud kontserdi
06.06.2018
Tommy Cashi kontserdil astub üles legendaarse plaadifirma boss A.G. Cook

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee