Tele

VIDEO | Staarisaate finalistid avaldasid Brigitte videoblogis konkurentide tugevused ja nõrkused 

Televeeb, 18. mai 2018 13:57
Brigitte ja staarisaate finalistidFoto: TV3
Näitlejanna ja raadiohääl Brigitte Susanne Hunt on seekord oma videoblogisse külla kutsunud superstaarisaate finalistid. Külas käisid Uudo Sepp, Merilin Mälk, Helis Järvepere-Luik ja Sissi Nylia Benita.

Brigitte paneb finalistid kohe valikute ette. Oma konkurentide kohta tuleb teha SWOT analüüs ning keskenduda tuleb tugevustele ja nõrkustele. Kes arvab, et 17-aastane Merilin läheb peale keskealistele meestele ning kelle arvates on Sissi Uudo väga tugev konkurent?  Kas tõesti on Uudo nõrkuseks Merilin ning Merilini nõrkuseks kiiresti ärritumine?

Lisaks arutletakse ka selle üle, kes pühapäevases otsesaates välja langeb ning kelle nad saatesse tagasi tooksid. Üllatuseks on vastused väga üksmeelsed. Pühapäevase Power Hit Radio vooru eel ei puudu blogist ka muusika. Brigitte laseb finalistidele tänase päeva kuumimaid poplugusid ning jagab kaasa laulmise eest punkte. Kes kõige osavam on? Lugudest kõlavad Ed Sheerani "Shape of You", Rihanna "Love on the Brain" jne.

Kes tahab finaliste veel laulmas kuulda, siis järgmine võimalus selleks on pühapäeval kell 19.30 TV3 lainel. Esitusele tulevad Power Hit Radio tantsuhitid ning eestikeelsed laulud.

Samal teemal

07.06.2018
Brigitte Susanne Hunt saab suure rolli „Klassikokkutulekus“: mulle lubati alguses palju väiksemat osa
01.06.2018
TV3 VIDEO | Brigitte Susanne Hunt saab salenemise pärast vastu päid ja jalgu 
22.03.2018
TV3 VIDEO | Brigitte videoblogi külaliseks on "Padjaklubi" Laura
11.01.2018
TV3 VIDEO | Brigitte Susanne Hunt tegi oma videoblogi, milles räägib nii seksist kui kokkamisest