Inimesed

Meghan Markle'i isale tehti südamelõikus (10)

Ohtuleht.ee, 17. mai 2018 09:55
Meghan MarkleFoto: AFP/Scanpix
Prints Harry mõrsja Meghan Markle'i isale tehti mõned päevad enne kuninglikku laulatust südamelõikus. Ilmselt pole kahtlust, et Thomas Markle ei pääse laupäeval tütart altari ette saatma.

Mehhikos elav Thomas Markle (73) rääkis kõmu-uudiste veebiküljele TMZ.com, et kolmapäeval tehtud südameoperatsioon läks korda. Endisele Hollywoodi seriaalide valgustajale paigaldati mitu veresoonestenti. TMZ.comi andmeil viibib Meghani isa endiselt hailgas.

Paparatsofotode lavastamises süüdistatav Markle rääkis esmaspäeval TMZ.comile, et oli eelmisel nädalal üle elanud teise infarkti. Vanahärra väitis, et oli lasknud end haiglast välja kirjutada, sõitmaks Ühendkuningriiki tütre ja prints Harry pulma.

Hilisemas intervjuus väljendas Markle veendumust, et infarkti oli esile kutsunud tema poeg Thomas Markle juuniori avalik kiri, kus too väljendas solvumist pulmakutseta jäämise pärast ning kutsus prints Harryt üles pulmi ära jätma. Ühtlasi süüdistas poolvend Meghanit isa pankrotistamises. 

Samal teemal

13.08.2018
Meghan Markle'i isa: ma ei loodagi enam oma tütrest midagi kuulda või temaga kohtuda
22.05.2018
Meghan Markle'i isa pääses haiglast välja
21.05.2018
Meghani kanepikasvatajast vennapojalt võeti Londoni ööklubis nuga
19.05.2018
GALERII, VIDEO JA BLOGI | HÕISSA, PULMAD! Prints Harry ja Ameerika näitlejatar Meghan Markle tõid rahvani ebatraditsioonilise pulmatseremoonia