"Hommikusöök staariga"; Nõid Nastja; Anu Saagim; Entrecôte Steakhouse & Seafood BarFoto: Jörgen Norkroos, Tatjana Iljina
Anu Saagim | Jörgen Norkroos, Tatjana Iljina 19. mai 2018 00:01
Kutsusin Nõid Nastja hommikusöögile uuhiuude Kadrioru restorani Entrecôte Steakhouse & Seafood Bar. 

Kutsusin Nõid Nastja hommikusöögile uuhiuude Kadrioru restorani Entrecôte Steakhouse & Seafood Bar. 

Nõid Nastja (36), õige eesnimega Anastasia, on sündinud Vologdas. Ta on telesaate "Selgeltnägijate tuleproov" Eesti esimese hooaja võitnud selgeltnägija. Nastja on 2011. aastal avaldanud "Nastja hea tervise kokaraamatu" ja riburadapidi palju teisigi põnevaid maagiaraamatuid. Samuti on Nastja osalenud telesaates "Tantsud tähtedega", kus ta koos oma partneri Marko Mehisega saavutas kolmanda koha.

Tänavu ilmub tema sulest horoskoopide raamatusari “Nastja maagiline 2018”. Igale tähemärgile eraldi koostatud horoskoobiraamat on tavapärastest ajalehe- ja ajakirjahoroskoopidest kolm korda täpsem – iga päikesemärk on jaotatud kolmeks osaks, mida nimetatakse dekaadideks. Selline süsteem võimaldab Nastja sõnul kirjeldada täpsemalt inimese isikuomadusi ja iseloomu. 

"Hetkel on valmis juba raamatud "Jäär" ja "Sõnn" ning kohe jõudmas lettidele ka "Kaksikud" ja "Vähk"," räägib Nastja. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (43)

Tervemõistus. 21. mai 2018 09:00
Mis õigusega te haigeid inimesi segadusse ajate,neisse hirmu külvate ja enda hirmuall tegutsema panete?!Kas siis seadus ei sekku sellise ajuloputuse peale mida juba isegi haigetele inimestele tehakse?21 sajand ja tegelikult täielikult häbiväärne teema.Aafrikas on kah ju voodoo nõiad kes peast hullud on.
Jesuiit 21. mai 2018 18:15
Muidugi on praegu vahva olla nõid. Vot 14 sajandil ei oleks nii vahva olnud, sest siis harrastati selliste tegelaste grillimist.
no näete, 20. mai 2018 15:31
minu kommentaari , kus ütlesin, et tahan ka nõiaks hakata ja raha teenida, ei pandudki üles.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS