Ansambel TrafficFoto: Jake Farra
Ohtuleht.ee 16. mai 2018 10:05
Ansamblil Traffic ilmus uus singel "Vead", millele filmiti ka tantsuline   muusikavideo. Loo autoriteks on Stig Rästa, Fred Krieger ning Vallo Kikas.

Muusikavideo filmimiseks oli kasutada seitsmetunnine ajavahemik Coca-Cola Plazas, sel ajal kui kinouksed tavaliselt suletud on. "Lapselikult põnev oli öises kinos kogu tiimiga ringi liikuda, teades, et seal oleme vaid meie. Samal ajal oli kuklas teadmine, et peame kogu materjali kindla aja jooksul ära filmima või vastasel juhul ei saa video valmis," sõnas Trafficu solist Silver Laas.

"Vead" räägib tegelikult sellest, kuidas üksteise kiiksude ja eripäradega, soovide ja huvidega paremini toime tulla, neid arvesse võtta ja rõhub sellele, et üksi ei ole  parem,”  ütles  üks  laulu  autoreist,  Stig  Rästa. "Me  kipume teinekord unustama, et keegi meist pole ideaalne ja ei näe suurt pilti, kus tahes tahtmata  tullakse üksteise  soovidele vastu, et kõik laitmatult  toimiks," märkis Silver. "Olgu see siis näiteks kasvõi plaadi tegemine," lisas Laas naerdes.

Häid uudiseid jagub Traffic´u sõpradele veelgi. Nimelt on mehed hetkel stuudios ja pusivad uue albumi kallal, mis peaks ilmavalgust nägema juba lähiajal.

Kuula ja tantsi kaasa Traffic´u uue singli saatel: