Meghan MarkleFoto: AFP/Scanpix
Ohtuleht.ee 15. mai 2018 19:50
Prints Harry ja Meghan Markle'i pulmad võivad siiski plaanipäraselt minna - USA näitlejatari isa teatas, et tahab siiski tütart altari ette saata.

Thomas Markle (73) oli alles ennist kinnitanud USA kõmu-uudiste saidile, et ei saabu pulma, kuna ei taha tütrele piinlikkust valmistada. Mail On Sunday oli paljastanud, et endise Hollywoodi valgustaja värsked paparatsofotod olid valminud koostöös paparatsoagentuuriga.

Ka Kensingtoni loss paistis kinnitavat, et kuningliku pruudi isa jääb laulatuselt kõrvale. "See on Meghanile väga isiklik hetk."

Daily Maili allikate kinnitusel on meeleheitel Meghan isa anunud, et too ümber mõtleks. Ka prints Harry olevat juhtunust ahastuses. 

Kuid teisipäeva õhtul teatas Thomas Markle seenior TMZ.comile meelemuutusest: ta tahab siiski pulma sõita. Iseasi, kas arstid selleks pärast hiljutist südamerabandust loa annavad.

„Ma ei tahaks ilma jääda ajaloo ühest tähtsamast hetkest ja tütre saatmisest altari ette. Muidugi saadaksin ma Meghani altari ette. See on ajalooline hetk. Tahaksin olla osake ajaloost.“