Inimesed

MEELEMUUTUS: Meghan Markle'i isa tahab siiski tütart altari ette saata (6)

Ohtuleht.ee, 15. mai 2018, 19:50
Meghan MarkleFoto: AFP/Scanpix
Prints Harry ja Meghan Markle'i pulmad võivad siiski plaanipäraselt minna - USA näitlejatari isa teatas, et tahab siiski tütart altari ette saata.

Thomas Markle (73) oli alles ennist kinnitanud USA kõmu-uudiste saidile, et ei saabu pulma, kuna ei taha tütrele piinlikkust valmistada. Mail On Sunday oli paljastanud, et endise Hollywoodi valgustaja värsked paparatsofotod olid valminud koostöös paparatsoagentuuriga.

Ka Kensingtoni loss paistis kinnitavat, et kuningliku pruudi isa jääb laulatuselt kõrvale. "See on Meghanile väga isiklik hetk."

Daily Maili allikate kinnitusel on meeleheitel Meghan isa anunud, et too ümber mõtleks. Ka prints Harry olevat juhtunust ahastuses. 

Kuid teisipäeva õhtul teatas Thomas Markle seenior TMZ.comile meelemuutusest: ta tahab siiski pulma sõita. Iseasi, kas arstid selleks pärast hiljutist südamerabandust loa annavad.

„Ma ei tahaks ilma jääda ajaloo ühest tähtsamast hetkest ja tütre saatmisest altari ette. Muidugi saadaksin ma Meghani altari ette. See on ajalooline hetk. Tahaksin olla osake ajaloost.“

Samal teemal

13. august 2018, 12:16
Meghan Markle'i isa: ma ei loodagi enam oma tütrest midagi kuulda või temaga kohtuda
19. mai 2018, 16:01
GALERII, VIDEO JA BLOGI | HÕISSA, PULMAD! Prints Harry ja Ameerika näitlejatar Meghan Markle tõid rahvani ebatraditsioonilise pulmatseremoonia
18. mai 2018, 12:17
Selge! Meghan Markle'i viib altari ette prints Charles
17. mai 2018, 13:56
KINDEL VÄRK! Meghan Markle: mu isa ei osale minu ja Harry pulmas

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee