Üritused

Eurovisionil lavavallutajaga silmitsi seisnud SuRie: mul on juhtunust paar marrastust 

Katharina Toomemets, 15. mai 2018 13:00
SuRie ja võõras mees eurolavalFoto: AFP/Scanpix
Suurbritannia laulja SuRie, kelle Eurovisioni finaaliesituse ajal suvaline mees lavale pääses ja lauljalt mikrofoni ära rebis, paljastab, et ta sai vahejuhtumis ka natuke vigastada, vahendab BBC News. 

Laupäevases Eurovisioni finaalis jooksis SuRie esituse ajal lavale võõras mees, krabas naiselt mikrofoni ja karjus sinna. Läks mõned sekundid, mees väänati maha, SuRie sai uue mikrofoni ja jätkas laulmist. 

 

"Mu käel on paar marrastust, kuid kõik on korras," rääkis SuRie hommikutelevisioonis. Naine ütles ka, et sai natuke õlale haiget, kui mees talle otsa jooksis. "Mul polnud aega hirmu tunda. Ta oli lihtsalt ühtäkki seal, kuid turvamehed võtsid ta sama kiiresti maha. Ta sai mikrofoni mõneks sekundiks oma kätte, kuid laul jätkus," rääkis naine.

SuRie ja võõras mees eurolaval Foto: AFP/Scanpix

"Taustalauljad laulsid ning publik skandeeris, seega ma lihtsalt plaksutasin kaasa, sest mul polnud mikrofoni. Siis pöörasin ümber, nägin maas mikrofoni ja mõtlesin: "See on ju minu oma, ma teen selle laulu lõpuni."."

 

Samal teemal

02.12.2018
Ühendkuningriik valib eurolaulu uue põneva süsteemiga
17.05.2018
Teine võimalus? Fännid tahavad, et lavale hüpanud protestijaga silmitsi seisnud lauljatar esineks ka järgmisel Eurovisionil
16.05.2018
Briti eurolauliku ründaja lasti kautsjoni vastu vabadusse
13.05.2018
Kas Briti eurolaulikult mikrofoni krahmanud mees on kurikuulus Jimmy Jump?!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee