Inimesed

FOTO | Printsessi-Triinu sai emaks ning jagab enda pisipojast esimest pilti (5)

Ohtuleht.ee, 15. mai 2018 11:55
Triinu AkimseuFoto: Erakogu
Modell ja tõsielustaar Triinu Akimseu ehk Printsessi-Triinu on saanud emaks ja tutvustab uut ilmakodanikku avalikkusele.

"Ma ei suuda siiani uskuda, et olen selle poja siia ilmale toonud," kirjutab Triinu enda Instagrami kontol. "Saage tuttavaks, Alexander Kauaokalani Akimseu!"

  

Triinu Akimseu (neiupõlvenimega Triinu Hoolma) on eestlastele teada kodumaisest tõsieluseriaalist "Unistuste printsess". 

Samal teemal

Neiu on napsanud mitmetelt mainekatelt iludusvõistlustelt esikohti - möödunud aasta suvel pärjati ta Eestis peetud Missis Estonia võistlusel Missis World Estonia tiitliga ning sügisel sai ta Mrs. Worldwide'i valimistel Singapuris esikoha. 

30-aastane modell elab koos USA merejalaväelase Lance´iga. Õhtulehele on Triinu rääkinud, et kohtus oma abikaasa Lance'iga Eestis, kui naine tuli kodumaad külastama.

Mees on mereväelane ja oli Eestis tööasjus. Lance palus Triinu kätt mobiilirakenduses. "Ta palus mu kätt sellises mobiilirakenduses nagu WhatsApp. Ma ei uskunud teda algul ja tegin ettepanekust kuvatõmmise, sest ma arvasin, et see on nali. Temal oli aga tõsi taga," on Triinu rääkinud.

Triinu ja Lance Akimseu

2012. aastal nad abiellusid - tegu oli tagasihoidliku ja viimase minuti pulmaga. "Meie kummagi vanemaid polnud kohal ja meil polnud isegi abielusõrmuseid. Kohtasin kogu tema perekonda mõni päev enne abiellumist, sest nad elavad teisel saarel," on Triinu rääkinud. "Meid pani paari Hawaii osariigi kohtunik ja see oli tsiviilabielu. Pärast käisime vaid tema lähimate sõpradega õhtust söömas."

Palju õnne Triinule poja sünni puhul!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee