Inimesed

SKANDAAL: Meghan Markle'i isa ei tule oma tütre ja prints Harry pulma (16)

Ohtuleht.ee, 15. mai 2018, 09:06
Thomas MarkleFoto: Vida Press

Kensingtoni palee paistab kinnitavat kuuldusi, et prints Harry pruudi Meghan Markle'i isa ei saabu 19. mail peetavale laulatusele. Äsja oli selgunud, et Thomas Markle'i viimase aja paparatsofotod olid tema enda lavastatud. Oletati, et ta teenis nende müügi pealt krõbeda summa.

Endine Hollywoodi tippvalgustaja, nüüdsel ajal tagasitõmbunult Mehhikos elav Thomas Markle (73) pidi sel nädalal kuningliku laulatuse eel esmakordselt oma väimehe prints Harryga kohtuma. Nüüd saab printsi mõrsjast Meghanist kuningliku pere ametlik liige, ilma et peig tema isa silmast silma näeks, märgib People.com.

USA kõmu-uudiste sait TMZ.com teatas juba eile, et Thomas Markle ei sõida siiski Londonisse. Mees ütles, et ei taha tütrele ega kuninglikule perele häbi teha, ning rääkis, et tal oli kuus päeva tagasi olnud südamerabandus. Veidi hiljem paistis sündmuste üllatavat pööret ka kinnitavat ka Kensingtoni palee.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

13. august 2018, 16:19
Meghan Markle'i ema plaanib kolida Londonisse, et tütrele lähemal olla
13. august 2018, 12:16
Meghan Markle'i isa: ma ei loodagi enam oma tütrest midagi kuulda või temaga kohtuda
19. mai 2018, 16:01
GALERII, VIDEO JA BLOGI | HÕISSA, PULMAD! Prints Harry ja Ameerika näitlejatar Meghan Markle tõid rahvani ebatraditsioonilise pulmatseremoonia
18. mai 2018, 12:17
Selge! Meghan Markle'i viib altari ette prints Charles

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee