Saund

Õllesummer avaldas veini- ja džässiala programmi 

Ohtuleht.ee, 14. mai 2018 11:03
Jay Sebag Foto: Promomaterjal
4.-6. juulini toimuv Õllesummer Festival avalikustas B&G veini- ja dzässiala programmi, mille peaesinejateks on Prantsuse elektropopi duo KIZ ja mahehäälne Jay Sebag. YouTube'i sensatsioonina alustanud KIZ kasutab muusikat luues lisaks traditsioonilistele instrumentidele ka üllatavaid elemente. Käärid, juuksehari, mööbel, mikrolaineahju alarm, Google'i tõlkija hääl – helid meie ümber on piiritud ning see põnev elektropoppi viljelev duo on valmis neid püüdma ja 5. juulil Õllesummeril publikuga jagama.


Jay Sebag on eelkõige tuntud house-muusika lugusid kaunistavate vokaalide poolest. Koos superstaari-staatuses oleva DJ Martin Solveigiga on salvestatud seitse singlit, nende hulgas “Rejection”, “Something Better” ja “C’ést la vie”. 6. juulil astub Jay Sebag Õllesummeri džässiala lavale õdusa kontserdiga.

Samal teemal


Maha ei tasuks magada ka kolme eriprojekti! 5. juulil kuuleb armastatud Šoti lauljatari Annie Lennoxi hitte Merike Susi esituses. Sama päeva õhtul teevad ülevaate ühe hiti bändide loomingust Sofia Rubina ja Uku Suviste. 6. juulil ehk festivali viimasel päeval esitab Lauri Liiv Swing Band lugusid Frank Sinatra kullafondist. Üles astuvad ka Anna Curly Band ja La-La Ladies.

25. Õllesummer Festivali peaesinejad on Šoti indie-rokk bänd Franz Ferdinand, Briti popduo Pet Shop Boys ja Hollandi tantsumuusika sensatsioon Armin van Buuren. Õllesummeri päevapilet maksab 23 eurot, mis tagab sissepääsu Tallinna lauluväljaku alale vabalt valitud festivali päeval. Festivali passi hind on 45 eurot. Piletid saadaval Piletilevi kodulehelt ja müügipunktidest üle Eesti.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee