Ain Mäeots.Foto: Teet Malsroos
ÕL 13. mai 2018 22:15
Ain Mäeots, lavastaja: „Elina esitus oli aus ning oma žanri piirides hästi maitsekas ja veenev. Lisaks on alati õudselt tore, kui artist mõjub sümpaatselt. Mida võiduloo puhul minu meelest öelda ei saa. Küllap on inimesi, kellele meeldib, kui neile teatatakse: „Mine pe*se, aga sa PEAD mind armastama!“ Ma olen selles osas vanamoeline, mulle niisugune suhtumine väga ei istu.

Minu jaoks oli võidulaul hoopis see, mis konkursil ei osalenudki – Salvador Sobrali täiesti suveräänne esitus pärast võistluslugusid ja enne hääletust. Ilma kellade ja viledeta, lihtsa klaverisaatega lugu – ja väga veenev!

Veel: lugu ise polnud üldse minu maitse, aga Moldova laulu lavastuse tehniline lahendus – need avanevad uksed – oli väga kõva. See on äärmisel nutikas ja nauditav, et sa ei tee esmakordsel vaatamisel vahet füüsilisel ja virtuaalsel. Ma vaatasin teist korda veel, enne kui aru sain, mismoodi see on tehtud.“

Samal teemal

Kommentaarid  (7)

14. mai 2018 08:34
Küll tulevad püünele ka need, kelle meelest iisraeli lugu oli väga vinge. Minu arust selline toores õppematerjal, millist meelelahutust või showd ootab pidetu muusikahuviline. Onu Heino on selle kõrval poisike:)
Enn 13. mai 2018 23:52
Elina esitus oli suurepärane, parim. Aga mille eest sai esikoha Iisrael jääb mõistatuseks. Ta ei ole vastava välimusega, aga see ei loekski kui lauluhääl oleks hea. Heast siin rääkida ei saa, sest ta laulis jubedalt.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS