Salvador Sobral auhinda Nettale üle andmas. Foto: AFP/Scanpix
Ohtuleht.ee 13. mai 2018 11:22
Ilta-Sanomat märgib, et Iisraeli lauljanna Netta pärgamisel Eurovisioni auhinnaga tekkis piinlik olukord.

Nimelt andis auhinna Nettale üle mullune võitja Salvador Sobral, kes hiljutises intervjuus oli Iisraeli laulu "Toy" pihuks ja põrmuks teinud. Sobral õnnitles Iisraeli artisti küll mesimagusa näoga, kuid lahkus lavalt kohe pärast auhinna üleandmist.

Mullu südamesiirdamise üle elanud Portugali eurolaulik oli hiljuti väljendanud eurofännilehele Wiwibloggs rõõmu, et ei ole pidanud tänavusi artiste kuulama. "Youtube arvas, et mulle meeldiks Iisraeli laul. Ma avasin selle ja vastu tuli midagi kohutavat. Õnneks ei ole ma sel aastal sunnitud ühtegi lugu kuulama."

Netta vastas tookord Salvadorile Twitteris väga elegantselt. "Saadan Salvadorile ja kõiki erinevaid stiile laulvatele artistidele ainult armastust."

Kui Salvador mullu Eurovisioni võitis, ütles ta oma võidukõnes: "Muusika ei ole kärts ja mürts, muusika on tunne."

Samal teemal

Kommentaarid  (11)

Room 14. mai 2018 11:03
Eurovisioon on väga laialivalguv nähtus. Kokanduses oleks vasteks ehk konkurss, kus omavahel võistlevad segamini supid, praed, magustoidud, pagari- ja vegantooted, kala-liha jne,jne. Mida konkursile pakkuda, see on küsimus. Eestlased on seni pakkunud traditsiooni, püüdnud teha ilusat laulu. Leto Svet oli erand, aga sellele oleks pidanud kümneid keerde veel peale keerama, et oleks mõjunud. Paistab aga, et pigem oodatakse ootamatut: habemega naist, ümberlõigatud meest, nüüd siis sarvedega pontšikut. Ainuke, kes sellele seltskonnale väärilise vastuse annaks, oleks meie Lõuna-Eesti punt, kes mängib ka köie otsas rippudes. Nad on endale rahvusvahelisel tasemel juba nime teinud. Nimi ei tule meelde, aga kõik said vist aru, keda mõtlen. Kahjuks nad vist meie rahvahääletusel ei võidaks. Eestlane tahab olla ikka ontlik. "Ei tea, mis see elevant (Euroopa) minust veel mõtleb?" Täna on mul küll selline tunne, et Eesti võiks järgmise Eurovisiooni vahele jätta. Seni kuni ei tea, mis jalg panna, lestad, uisud, suusad või tossud....
Mõjutamine? 13. mai 2018 21:50
Sobal ütles: "Youtube arvas, et mulle meeldiks Iisraeli laul."
Kas mõjutamine oli laialdasem?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS