Ilumess "Ilu sõnum" 2018
Anu Saagim 12. mai 2018 22:23
Kevadine ilumess "Ilu sõnum" on täies hoos. Kevadmess tüürib üha enam tervisetemaatika suunas, pakkudes hooajalisi tooteid ja teenuseid, laiendades külastaja silmaringi, propageerides terviseteadlikke valikuid, õpetades ise tegema igapäevaseid iluhooldusi. Messi korraldajate sõnul nende ülesandeks tuua külastajani ilumaailma uudistooteid ja -teenuseid.

Eesti ilusaimad juuksed valitud, nende uhke omanik on Elli Jäger Foto: Robin Roots

Juba mõnda aega on maailmas möllanud roheline mõtteviis, mis on nüüd mitte niivõrd piiratud huvigrupi eelistus, kui paljude inimeste põhimõtteline valik ning elustiil.

Ilumess "Ilu sõnum" 2018

Tervisekesksus, hoolimine endast ja soov luua paremat elukeskkonda meie ümber, on jõudnud nüüd ka messihallidesse. Eriti tugevalt joonistub see suund välja kevadmessil, kus tuuakse külastajate ette mitmeid kohalikke kosmeetikabrände, tutvustatakse uut sertifitseeritud looduskosmeetikat ning tervisetooteid. 

Ilumess "Ilu sõnum" 2018 Foto: Tiina Kõrtsini

Terve on uus ilus! Just nii kõlab kevadmessi seekordne hüüdlause. Välise ilu ja igavese noore poole püüdlemise asemel on tänavune mess sihiks seadnud tugevama tervise, parema füüsilise vormi, sisemise rahulolu ja hea enesetunde. See ongi kauni jume, elujõu ja säravate silmade suureks eelduseks. 

Kuna usaldus uue vastu ei teki üleöö ja harjumine muutustega turul võtab aega, siis tasub messi väisata kas või uudistamise eesmärgil. Kui see teie vaateid ja eelistusi ei muuda, saate ometigi juurde palju põnevat informatsiooni, kuhu ilumaailm tervikuna liikumas on. 

Ilumess "Ilu sõnum" 2018 Foto: Tiina Kõrtsini

Perfektse lainerijoone ja uhke patsi tegemise saate aga selgeks peasaali õppesalongides, kus kohapeal õpetajate valvsa pilgu all erinevaid ilutteenuseid pakutakse.

Ilumess "Ilu sõnum" 2018 Foto: Tiina Kõrtsini

Professionaalid näitavad oma oskusi ka rahvusvaheliste võistluste raames, mida sel korral on lausa mitu. Esimest korda toimub kevadisel ilumessil rahvusvaheline küünetehnikute võistlus Nailympia, mille võitja sõidab Londonisse Eestit esindama. 

Ilumess "Ilu sõnum" 2018 Foto: Tiina Kõrtsini

Oma oskused panevad proovile ka juuksurid. Nende lennukaid ideid näeb konkursi Kuldne Pääsuke raames. 

Ilumess "Ilu sõnum" 2018 Foto: Tiina Kõrtsini

Neljas kevadine ilumess on toonud sel korral kokku 206 firmat nii Eestist, kui välisriikidest, kohapeal on esindatud üle 700 kaubamärgi.

Mess on avatud laupäeval 10-18 ja pühapäeval 10-16

Vaat pilte ja videosid messil toimuvast!

Ilumess "Ilu sõnum" 2018 Foto: Tiina Kõrtsini