Tele

VIDEO | Selle kevade ainus "KMD Klubi" toob vaatajate ette Eesti näitlejate koorekihi ja kireva valiku lõbusaid sketše (4)

Ohtuleht.ee, 10. mai 2018 12:19
"KMD Klubi"Foto: Erlend Staub
Kanal 2 näitab täna humoorika meelelahutussaate "KMD Klubi" verivärsket sõud. Särav naljasaade toob vaatajate ette Eesti näitlejate koorekihi ja kireva valiku lõbusaid sketše.

Täna õhtul kell 20:00 näeme Kanal 2 ekraanil üht kordumatut huumorietendust, kui sketšideks astub lavale ainulaadne koosseis armastatud näitlejate ja koomikutega. "KMD Klubis" astuvad üles Merle Palmiste, Andres Mähar, Karin Rask, Katariina Tamm, Taavi Teplenkov, Harry Kõrvits, Märt Koik, Mart Toome, Sandra Ashilevi, Lauri Pedaja ja Kristjan Lüüs.

Huumorisõu jõuab Kanal 2 ekraanile koostöös rahvusvaheliselt ülimenuka saatega "Comedy Club", mis on kuulus oma värvikate naljade poolest. Uhket huumori tulevärki on oodata ka tänasest "KMD Klubist" – head meelelahutust leiavad nii musta huumori austajad kui ka need televaatajad, kes hindavad elust enesest nalju või hoopis üllatavat situatsioonikoomikat.

"KMD Klubi" juhib alati teravmeelse Indrek Taalmaa. Naljarohket õhtut vürtsitab muusikaga ansambel Swingers, kus täna on solistideks Tanja Mihhailova-Saar ja Mikk Saar.

Samal teemal

28.02.2019
„Kättemaksukontoriga“ liituv Kristjan Lüüs: alati saab võtta hea näitleja asemel odava – produtsent tahab ka džiibiga sõita!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee